Pasażerowie Kolei Śląskich pokochali wakacyjny bilet jednodniowy

Wakacyjny bilet jednodniowy to wyjątkowa oferta specjalna, która została wprowadzona do oferty Kolei Śląskich na okres wakacji, czyli od 1 lipca do 31 sierpnia 2023 roku. Pasażerowie pokochali ją z miejsca. Tym samym wakacyjny bilet jednodniowy okazał się prawdziwym hitem.

Koleje Śląskie Trasa S1 web 0156

Ponad 27 tysięcy sprzedanych biletów

Wakacyjny bilet jednodniowy to ciekawa oferta Kolei Śląskich, która została wprowadzona na okres wakacji (tj. od 1.07 do 31.08.2023 r.). Bilet stał się prawdziwym hitem, co doskonale obrazują zebrane dane. W lipcu br. pasażerowie Kolei Śląskich zakupili aż 14 316 wakacyjnych biletów jednodniowych, zaś w sierpniu 12 838. Co za tym idzie, w całym wakacyjnym okresie obowiązywania oferty, śląski przewoźnik sprzedał ich ponad 27 tysięcy sztuk, a to nie mała liczba.

Wakacyjny bilet jednodniowy – co to za oferta?

Dobre pytanie. Najprościej rzecz ujmując, wakacyjny bilet jednodniowy Kolei Śląskich zakupiony w cenie 30 zł, uprawniał pasażera do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami śląskiego przewoźnika przez 24 godziny. Ofertę można było nabyć w:

  • kasach biletowych,
  • internetowych i mobilnych kanałach sprzedaży (z wyłączeniem systemów: BILKOM i e-podróżnik),
  • biletomatach Kolei Śląskich.

Z oferty wyłączone były przejazdy pociągami o charakterze komercyjnym oraz wybrane odcinki (tj. Trzebinia – Kraków Główny, Chałupki – Bohumin i Sucha Beskidzka – Zakopane). Z pewnością śląski przewoźnik cieszył się z tak ogromnego zainteresowania pasażerów. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na kolejne oferty specjalne, przygotowane przez Koleje Śląskie.

Koleje Śląskie – by podróżowało się lepiej i bezpieczniej
Koleje Śląskie zapraszają!
WWW | FACEBOOK | TWITTER

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon