Park Śląski ma aplikację mobilną. W niej mapa, atrakcje, przewodnik czy gry terenowe

Mobilna aplikacja Parku Śląskiego

Mapa, najważniejsze atrakcje, multimedialny przewodnik czy gry terenowe – to wszystko można znaleźć w aplikacji mobilnej Parku Śląskiego. Jest też nowa strona internetowa parku.

Aplikacja mobilna Parku Śląskiego oraz jego nowy serwis internetowy zostały zbudowane w oparciu o wspólny system zarządzania treścią. - Na stronie zawarte zostały informacje właściwe dla tego typu serwisu, natomiast wersja mobilna została wyposażona w funkcje, które w znaczny sposób ułatwiają im zaplanowanie i spędzanie czasu na terenie Parku Śląskiego – podkreśla Dagmara Piskorz, rzeczniczka prasowa parku.

Propozycje tras spacerowych i gry terenowe w aplikacji Parku Śląskiego

W aplikacji mobilnej jest m.in. mapa Parku Śląskiego oraz informacje o wszystkich atrakcjach wraz z ich zdjęciami, opisem oraz dokładną lokalizacją. Najciekawsze mają dodatkowo audioprzewodnik i zdjęcia 360°. Multimedialny przewodnik zawiera także wiele praktycznych informacji, takich jak miejsca parkingowe, restauracje czy też najbliższe wydarzenia odbywające się na terenie parku. W aplikacji są także propozycje tras spacerowych, w tym ścieżka ornitologiczna i dendrologiczna. Jest również ścieżka biegowa oraz trasa rolkowa czy rowerowa, a dzięki lokalizacji GPS można na bieżąco śledzić swoją pozycję.

Czytaj także:

Chorzów: ZOO można zwiedzać z aplikacją mobilną!

- Ciekawą propozycją dla użytkowników są gry terenowe, które w ciekawy i edukacyjny sposób pomagają odwiedzić najważniejsze atrakcje Parku. Jest to idealny sposób na aktywne zwiedzanie, zarówno dla indywidualnych osób, jak i dla rodzin z dziećmi – czytamy w opisie aplikacji.

Aplikacja jest darmowa i dostępna w czterech wersjach językowych: polskim, angielskim, niemieckim oraz czeskim. Można ją pobrać ze sklepów Google Play i App Store. Wykonawcą aplikacji moblinej i nowej strony internetowej, jest spółka Amistad z Krakowa, a łączny kwota zamówienia to blisko 160 tys. zł.

Mobilna aplikacja Parku Śląskiego

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Pantera sniezna

Chorzów zoo: Nowe wybiegi dla panter śnieżnych

Gry planszowe

Planszówki w Centrum Integracji Międzypokoleniowej

Muzeum Powstań Śląskich Zdjęcie Główne

Do Muzeum Powstań Śląskich na lekcje, warsztaty i urodziny!

Early Stage

Poznaj supermoce, które wspomagają naukę języka angielskiego

Sniadanie na trawie

„Śniadania na trawie” wracają do Parku Śląskiego

Fest festival 2019

FEST Festival 2021 tylko dla zaszczepionych!

Festiwal kolorow

Festiwal Kolorów 2021 w Parku Śląskim