Chorzów: ZOO można zwiedzać z aplikacją mobilną!

Tematyczne trasy zwiedzania, powiadomienia o zbliżających się pokazach karmienia czy lista odwiedzonych gatunków zwierząt – to wszystko można znaleźć w aplikacji mobilnej śląskiego ZOO.

Chorzow zoo

Zwiedzanie chorzowskiego ZOO nabiera nowego, cyfrowego, wymiaru. Dostępna jest już oficjalna aplikacja mobilna Śląskiego Ogrodu Zoologicznego. Można ją bezpłatnie pobrać ze sklepu Google Play lub AppStore.

Co oferuje aplikacja śląskiego ZOO?

- Aplikacja mobilna śląskiego ZOO to znakomity przewodnik po naszym zoo i wszystkich jego atrakcjach. Dzięki niemu poznasz najciekawsze informacje o naszych zwierzętach i bez problemu odnajdziesz drogę do wybranego celu – zapewnia chorzowskie ZOO.

Poza mapą z nawigacją w aplikacji śląskiego ZOO dostępne są m.in. tematyczne trasy zwiedzania, informacje o gatunkach zwierząt mieszkających w ogrodzie oraz powiadomienia o zbliżających się pokazach karmienia. Aplikacja zapamięta również odwiedzone już zwierzęta oraz pomoże znaleźć najbliższy punkt gastronomiczny lub toaletę. Za jej pomocą można także kupić bilet do ZOO, dzięki czemu, szczególnie w weekendy, uniknie się stanie w długiej kolejce przed kasami.

Jak czynne jest ZOO w Chorzowie?

Do końca marca ZOO w Chorzowie czynne jest w godz. 9.00 – 16.00. Kasy czynne są tylko do godz. 15.00 i najpóźniej o tej porze można wejść na teren ZOO. W tym okresie pawilony zwierząt zamykane są o godz. 15.45. Od kwietnia do października Śląski Ogród Zoologiczny czynny jest o godzinę dłużej.

W okresie zimowym bilet wstępu do śląskiego ZOO kosztuje 15 zł, a ulgowy 5 zł. Za bilet rodzinny (2 osoby dorosłe + 2 dzieci) zapłacimy 35 zł. Od kwietnia do października bilet normalny kosztuje 20 zł, ulgowy 10 zł, a rodzinny 50 zł. Można także wykupić karnet roczny, który kosztuje 100 zł.

fot. slaskiezoo.pl

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon