„Panie mają dżezik”, czyli Dzień Kobiet w Starochorzowskim Domu Kultury

Dzień Kobiet w Starochorzowskim Domu Kultury odbędzie się nie 8 marca, ale dzień później. W sobotę będzie więcej czasu na to, by „panie miały dżezik”. - Zapraszamy wszystkie fajne babki, te młode i te starsze, żeby znaleźć u nas coś dla siebie – zachęcają w SDK.

fot. pixabay.com
Chorzów Dzień Kobiet

„Panie mają dżezik” to wydarzenie, które będzie się składało z dwóch cześć. W sobotę, 9 marca 2024 r. w Starochorzowskim Domu Kultury, przy ul. Siemianowickiej 59 w Chorzowie, zaplanowano warsztaty i koncert.

Warsztaty przygotowane z myślą o kobietach rozpoczynają się o godz. 17.00. Można wybierać spośród trzech (koszt uczestnictwa to 30 zł za wybrane warsztaty):

  • wokalne - prowadzenie Maria Łamik oraz Anna Bratek
  • taneczne - prowadzenie Monika Dzwonnik
  • plastyczne - prowadzenie Joanna Barnaś Wójcik
- Zależało nam, by stworzyć wydarzenie, które pozwoli wszystkim kobietom uwolnić swoje pokłady kreatywności, stąd pierwsza warsztatowa część. Ale i zrelaksować się przy kojących dźwiękach muzyki na żywo - mówi pomysłodawczyni, Maria Łamik.

Druga część, czyli koncert w rytmach szeroko pojętego dżeziku, rozpocznie się o godz. 19.00. W programie najpiękniejsze piosenki o miłości i nie tylko. Wystąpią: Maria Łamik (wokal), Maria Marzetz (wokal), Anna Bratek (wokal) oraz Mikołaj Bieniek (piano). Bilety na koncert są w cenie 40 zł.

Nagrody dla ludzi sportu z Chorzowa

Może Cię zainteresować:

W Chorzowie wręczono nagrody dla ludzi sportu za 2023 r.

Autor: Maciej Poloczek

12/02/2024

Lokale na start w Chorzowie

Może Cię zainteresować:

„Lokale na start” w Chorzowie. Miasto oferuje preferencyjne stawki czynszu

Autor: Redakcja

08/02/2024

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon