Na czerwonym świetle piesza wbiegła na jezdnię. I wpadła na samochód. Skończyło się na policyjnym mandacie, ale mogło znacznie gorzej

O wielkim szczęściu może mówić 25-letnia kobieta, która przy czerwonym świetle dla pieszych próbowała w środku dnia przebiec ulicę Katowicką. Nie zdążyła. Wpadła na jadąca od strony centrum Chorzowa toyotę. Skończyło się na policyjnym mandacie, mogło znacznie gorzej.

chorzow.policja.gov.pl
Potrącenie Chorzów

Przebieg zdarzenia, które miało miejsce w czwartek (6 czwartek) zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Na nagraniu widać jak stojąca przy wejściu na przejście dla pieszych przy ul. Katowickiej (DK79) 25-latka przez chwilę rozgląda się na boki, po czym wbiega na jezdnię. Przy czerwonym świetle dla pieszych i mając do pokonania pięć pasów ruchu (a cała sytuacja dzieje się w godzinach popołudniowego szczytu).

Pierwsze trzy pasy udało się jej pokonać (dzięki temu, że jadący od strony Bytomia pojazd zatrzymał się na czas), przy czwartym nie miała już tyle szczęścia i wpadła prosto w bok przejeżdżającej osobowej toyoty. Miała szczęście - nie odniosła przy tym poważniejszych obrażeń. Finalnie została ukarana mandatem karnym.

Film: Potrącenie na ul Katowickiej Chorzów

Chorzów Ukradła samochód i szybko wpadła

Może Cię zainteresować:

Ukradła samochód i szybko wpadła. To dopiero początek problemów

Autor: Redakcja

03/04/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon