Młoda kobieta zdemolowała poczekalnię komendy policji w Chorzowie. A to był dopiero początek. WIDEO

Jakie emocje musiały targać 20-letnią kobietą, że zdecydowała się zniszczyć wyposażenie poczekalni komendy policji w Chorzowie? Zobaczcie nagranie wideo, udostępnione przez chorzowską policję.

Agresywna kobieta chorzow

W ubiegłym tygodniu do chorzowskiej komendy policji przyszła młoda kobieta. Pytała o siedzibę straży miejskiej. Gdy usłyszała, że budynki dzieli kilka kilometrów, bardzo się zdenerwowała. Zamiast wyjść z budynku i uspokoić się albo poprosić policjantów albo medyków o pomoc, swoje emocje postanowiła wyładować na przedmiotach będących wyposażeniem poczekalni.

Pierwszy ofiarą jej emocji padł stojący na podłodze kwiatek doniczkowy. Kobieta wyrwała go z doniczki i rzuciła na schody, a chwilę później kopnęła samą doniczkę. Zaczęła również niszczyć leżący obok telefon.

Jeden z policjantów uniemożliwił jej dalsze demolowanie poczekalni chorzowskiej komendy. Gdy była już w rękach patrolu prewencji, postanowiła dołożyć sobie paragrafów, znieważając interweniujących policjantów. Kobieta została zatrzymana, usłyszała zarzuty zniszczenia mienia i znieważenia mundurowych.

To jednak nie koniec. Niedługo po zwolnieniu kobiety, mundurowi otrzymali zgłoszenie o sprawczyni kradzieży rozbójniczej w jednym z chorzowskich marketów. Po przyjeździe na miejsce interwencji okazało się, że to ta sama młoda kobieta, która zdemolowała poczekalnię komendy. Grozi jej kara 10 lat więzienia.

Pijany kierowca uciekał przed patrolem policji

Może Cię zainteresować:

Pijany kierowca uciekał przed patrolem chorzowskiej policji. Nie posiadał też prawa jazdy

Autor: Martyna Urban

23/08/2023

Chorzow 01

Może Cię zainteresować:

Z tramwaju wprost pod koła samochodu. Dwie niebezpieczne sytuacje na ulicy Armii Krajowej w Chorzowie. WIDEO

Autor: Katarzyna Pachelska

21/08/2023

Kontrole trzeźwości Chorzów

Może Cię zainteresować:

Pracowity weekend policjantów chorzowskiej drogówki. Zatrzymany rekordzista miał prawie 2,5 promila

Autor: Redakcja

16/08/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon