Mało chętnych na mistrzostwa Chorzowa w pingla. MORiS zmienił termin zawodów

W najbliższą sobotę, 14 października 2023 r., miały się odbyć Otwarte Mistrzostwa Chorzowa w Tenisie Stołowym. Okazało się, że zawody nie cieszą się zbytnim zainteresowaniem, więc Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu zmienił ich termin. Zapisy trwają.

Mało chętnych na mistrzostwa Chorzowa w pingla .MORiS zmenił termin zawodów

Nowy termin Otwartych Mistrzostw Chorzowa w Tenisie Stołowym to 12 listopada 2023 r. Zawody odbędą się w hali MORiS-u przy ul. Dąbrowskiego 113 w Chorzowie (chyba, że znów będzie małe zainteresowanie). Początek o godz. 9.00.

- Z wszystkimi osobami, które zapisały się na sobotni turniej skontaktujemy się wkrótce za pośrednictwem wiadomości e-mail. Wpisowe wpłacone na poczet październikowego turnieju zostanie zwrócone. Jednocześnie informujemy o konieczności ponownego zapisu, w przypadku chęci wzięcia udziału w wydarzeniu w terminie listopadowym – informują w chorzowskim MORiS-ie.

Otwarte Mistrzostwa Chorzowa w Tenisie Stołowym. Trwają zapisy

Mistrzostwa zaplanowano w kategoriach WIEKOWYCH, kategorii REKREACJA (dla początkujących) oraz OPEN. Zapisywać można się wyłącznie poprzez formularz na stronie internetowej MORiS-u. Przy zapisie każdy uczestnik wybiera kategorie, w której chce wziąć udział.

Można zgłosić się jednocześnie do dwóch kategorii – PRO lub REKREACJA oraz OPEN, która zostanie rozegrana na zakończenie turnieju i wyłoni najlepszego zawodnika zawodów. Nie można zapisać się jednocześnie do kategorii WIEKOWEJ oraz REKREACJA. Wpisowe to 20 zł od osoby za każdą kategorię.

- Najlepsi gracze w kategorii OPEN oraz WIEKOWYCH otrzymają pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe – bony zakupowe do sklepu sportowego. W kategorii REKREACJA przewidzieliśmy statuetki oraz upominki dla najlepszych zawodników – dodają w MORiS.

Zapisy potrwają do 10 listopada 2023 r. Na razie zbyt wielu chętnych nie ma – 12 października 2023 r. w każdej z kategorii było ponad 60 wolnych miejsc.

Ruch Chorzów ze statuetką Kamrat Ślōnskij Gŏdki

Może Cię zainteresować:

Ruch Chorzów ze statuetką „Kamrat Ślōnskij Gŏdki”

Autor: Redakcja

11/10/2023

Wizualizacja nowego stadionu Ruchu Chorzów

Może Cię zainteresować:

"Wstępnie" przyznano pieniądze na stadion Ruchu Chorzów

Autor: Patryk Osadnik

09/10/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon