Kolejny etap prac na 3 Maja w Chorzowie. Zamknięta sąsiednia ulica

Najdłuższy remont w Chorzowie wchodzi w następną fazę. We wtorek, 22 marca 2022 r., rozpocznie się kolejny etap prac związanych z przebudowa ul. 3 Maja – informuje Miejski Zarząd Ulic i Mostów.

Chorzów remont ul 3 Maja

Kolejny etap prac związanych z przebudową ul. 3 Maja w Chorzowie obejmie fragment ul. Janasa. Chodzi o odcinek od skrzyżowania z ulicami 3 Maja i Styczyńskiego do rejonu budynku przy ul. Janasa 3. Prace rozpoczną się we wtorek, 22 marca, w godzinach porannych. W związku z planowanymi robotami zamknięte zostaną fragmenty chodników oraz jezdnia. Wyznaczone zostaną objazdy:

  • z kierunku skrzyżowania ulic 3 Maja, Styczyńskiego i Janasa w kierunku skrzyżowania ulic Janasa i Opolskiej: ul. 3 Maja, ul. Składowa, ul. Opolska lub ul. Styczyńskiego, ul. Filarowa, ul. Floriańska, ul. 3 Maja, ul. Miarki, ul. Mariańska, ul. Janasa,
  • z kierunku skrzyżowania ulic Janasa i Opolskiej w kierunku ul. 3 Maja: ul. Opolska, ul. Składowa.

Ruch pieszych w tym rejonie odbywać się będzie wyznaczonymi ciągami. Zakończenie tego etapu praca planowane jest do końca kwietnia.

Jak dodają w MZUiM Chorzów w ciągu ul. 3 Maja, na odcinku od skrzyżowania z ul. Katowicką do skrzyżowania z ul. Janasa i Styczyńskiego, utrzymamy zostanie jednokierunkowy ruch pojazdów.

Chorzów remonty dróg

Może Cię zainteresować:

Remonty dróg w Chorzowie. Na jakim etapie są prace na ulicach: 3 Maja, Hajduckiej i Powstańców?

Autor: Maciej Poloczek

15/02/2022

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon