Kolej na Zniżki, czyli kulturalna promocja KŚ

Jesień to ta pora roku, którą jedni kochają, a drudzy nienawidzą. Deszcz, wahania temperatur nie zachęcają do aktywności na świeżym powietrzu. Właśnie dlatego, wielu Ślązaków nie opuszcza swoich czterech kątów, a wolny czas poświęcają na czytanie książek, oglądanie filmów czy gotowanie. Niestety, po jakimś czasie, odczuwają monotonię, nudę. Zatem jakie mają opcje? A no, mogą wybrać się do kina, teatru, a nawet opery. Okazja nie mogła być lepsza. 30 września br. Koleje Śląskie ruszyły z akcją promocyjną „Kolej na Zniżki”. Na czym polega? Szczegóły poniżej.

Kolej na Zniżki, czyli kulturalna promocja KŚ

Kolej na Zniżki – na czym polega promocja?

Kolej na Zniżki to kolejna, ciekawa akcja promocyjna KŚ i śląskich obiektów kulturalno-rozrywkowych, która wystartowała już 30 września br. Naturalnie nasuwa się pytanie, na czym polega? Ślązacy, którzy zdecydują się na podróżowanie taborami Kolei Śląskich, otrzymają 10% zniżki na zakup biletu do placówek kulturalno-rozrywkowych, bądź wydarzeń przez nich organizowanych. Jako pierwsza do akcji włączyła się Opera Śląska. Lista kolejnych placówek, które wezmą udział w akcji będzie aktualizowana na bieżąco. Osoby zainteresowane, mogą ją sprawdzić o TUTAJ.

Kolej na Zniżki, czyli kulturalna promocja KŚ

Jak uzyskać zniżkę?

Dobre pytanie. Osoby zainteresowane, pragnące skorzystać z przysługującej im zniżki, powinny okazać bilet jednorazowy KŚ (tj. do 3 dni roboczych) podczas zakupu biletu wstępu do placówki kulturalno-rozrywkowej lub na wydarzenie, przez nią organizowane. W praktyce oznacza to, że Ślązacy mogą na chwilę obecną kupić tańsze bilety na spektakle i inne wydarzenia organizowane przez Operę Śląską.

Warto pamiętać, że zniżka nie dotyczy wydarzeń premierowych, obcych oraz wyjazdowych, na które opera nie prowadzi sprzedaży biletów, a także innych usług oferowanych przez Operę Śląską, w tym zajęć edukacyjnych.

Spektakl w Operze Śląskiej? Dlaczego nie! Kolej na Zniżki to idealna okazja.
Koleje Śląskie zapraszają!

WWW | FACEBOOK | TWITTER

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon