„Jedziemy z pomocą”. Wsparcie dla chorzowskiego schroniska dla zwierząt

Chorzowska firma Superauto.pl przekazała blisko 20 tys. zł dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie. To wsparcie w ramach akcji „Jedziemy z pomocą”.

Chorzow wsparcie dla schroniska

Firma Superauto.pl w ramach akcji „Jedziemy z pomocą” pomaga lokalnym organizacjom. W ubiegłym roku przekazała blisko 20 tys. zł na rzecz Hospicjum w Chorzowie i ponad 40 tys. zł na dziecięce oddziały Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie. Obecnie chorzowska firma prowadzi kolejną akcję charytatywną, dzięki której pomoc trafia do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie.

- Bardzo doceniamy wsparcie, które do nas dociera z firmy Superauto.pl. Otrzymane środki przeznaczamy na zakup najważniejszych rzeczy potrzebnych psom i kotom znajdującym się w naszym schronisku. Przykładowo dzięki pomocy Superauto.pl mogliśmy zakupić boksy dla kotów, które są chore lub nie potrafią funkcjonować w kociej społeczności. Wiadomo, że nasze potrzeby są ogromne, ale przynajmniej część z nich uda się zaspokoić, bo pomoc Superauto.pl będzie trafiać do nas jeszcze przez kilka miesięcy - mówi Kamila Maciejczyk, prezes chorzowskiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

W listopadzie 2023 r. w firmie Superauto.pl zdecydowano, że przez rok z każdej oferty przygotowanej dla potencjalnego klienta złotówka będzie trafiać na rzecz podopiecznych chorzowskiego schroniska. Do tej pory zebrało się już prawie 20 tys. zł takiego wsparcia, a na tym nie koniec. Każdego miesiąca firma przygotowuje około 3,5 tys. ofert dla klientów, więc podczas trwania akcji do schroniska może trafić w sumie około 42 tys. zł.

Ponad 41 tys zł dla szpitala dziecięcego w Chorzowie od Superauto

Może Cię zainteresować:

Ponad 41 tys. zł dla szpitala dziecięcego w Chorzowie od Superauto.pl

Autor: Redakcja

31/05/2023

Chorzowscy policjanci pomagają zwierzętom

Może Cię zainteresować:

Policjanci z Chorzowa pomagają zwierzętom. Zorganizowali zbiórkę dla schroniska

Autor: Redakcja

17/12/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon