Dream Jump na Stadionie Śląskim. Rusza kolejny sezon ekstremalnych skoków

Znów będzie można skakać z dachu Kotła Czarownic. Od 29 kwietnia 2023 r. na Stadionie Śląskim w Chorzowie rusza kolejny sezon Dream Jump.

Ekstremalne skoki odbywają się z najwyższego punktu Stadionu Śląskiego, znajdującego się na wysokości 40 metrów. Na koronie Kotła Czarownic wybudowano specjalną platformę.

- Dream Jump to niesamowity skok, który powstał z myślą o wydłużeniu momentu swobodnego spadania. Dzięki opatentowanemu układowi lin skok z 40 metrowego Stadionu trwa tyle co z dźwigu bungee z wysokości 90 metrów – zapewniają organizatorzy ekstremalnej rozrywki.

Ekstremalne skoki z dachu Kotła Czarownic

Skoki na Stadionie Śląskim oddawane są z wykorzystaniem układu asekuracyjnego z lin dynamicznych oraz bloczka. Dzięki temu swobodne spadanie jest maksymalnie wydłużone. Daje to skoczkowi możliwość wykonywania wielu akrobacji w powietrzu, takich jak salta czy gwiazdy. Możliwe są także skoki wieloosobowe.

Atrakcja przeznaczona jest dla osób pomiędzy w wieku 18-60 lat. Górny limit wagowy skoczka to 120 kg. Sezon Dream Jump na Stadionie Śląskim rusza 29 kwietnia 2023 r. Skoki odbywać się będą w wybrane weekendy wolne od imprez masowych przez całą wiosnę i lato.

Stadion Śląski

Może Cię zainteresować:

Marszałek Chełstowski: Ruch Chorzów od przyszłego sezonu powinien grać na Stadionie Śląskim

Autor: Maciej Poloczek

27/03/2023

Wiosenne zmiany w chorzowskim zoo

Może Cię zainteresować:

Wiosenne zmiany w chorzowskim zoo. Nowe godziny otwarcia i nowe wejście

Autor: Redakcja

03/04/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon