Darmowy dostęp do e-booków w chorzowskiej bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Chorzowie udostępnia kody do trzech platform z e-bookami. To jeden z projektów wybranych w 2. edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Co zrobić by otrzymać dostęp do książek online?

„Książki online dla każdego” to jedno z zadań o zasięgu wojewódzkim wybranych do realizacji w 2. edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Zakłada darmowy dostęp do e-booków na trzech platformach: Legimi, Ebookpoint BIBLIO oraz IBUK Libra. Kody udostępniane są we wszystkich publicznych bibliotekach w województwie śląskim, także tej w Chorzowie.

Jak otrzymać darmowy dostęp do e-booków?

Miejska Biblioteka Publiczna w Chorzowie udostępnia kody do platform z e-bookami aktywnym czytelnikom, którzy posiadają aktualną kartę czytelnika i nie mają żadnych zobowiązań wobec biblioteki. W tym celu należy wysłać maila na adres ebook@biblioteka.chorzow.pl, a w nim podać:

  • imię i nazwisko
  • ostatnie 6 cyfr kodu z aktualnej Karty Czytelnika
  • podać nazwę bazy, z której chcemy skorzystać

W mailu zwrotnym wysłana zostanie instrukcja, jak skorzystać z otrzymanego kodu. Liczba darmowych kodów dostępnych w chorzowskiej bibliotece jest ograniczona.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon