Darmowe warsztaty tańca współczesnego w chorzowskim Centrum Integracji Międzypokoleniowej

Sierpień w chorzowskim Centrum Integracji Międzypokoleniowej przebiega pod znakiem tańca współczesnego. Odbywają się tam darmowe warsztaty. Są jeszcze wolne miejsca.

Darmowe zajęcia z tańca współczesnego, organizowane w Centrum Integracji Międzypokoleniowej przy ul. Dąbrowskiego 7 w Chorzowie, skierowane są do osób w wieku od 16 do 59 roku życia.

- Taniec współczesny, choć oparty na idei baletu, pozbawiony jest jego sztywnych zasad, nacisk kładąc w szczególności na pokazanie emocji tancerza, który stara się za pomocą ruchu opowiedzieć odbiorcy pewną historię. Te warsztaty to okazja nie tylko, by nauczyć się podstaw tańca współczesnego, ale również do twórczej pracy z własnym ciałem, która może przyczynić się do lepszego poznania i rozumienia go – informują w CIM Chorzów.

Pierwsze zajęcia już się odbyły, kolejne zaplanowano na: 7, 9, 16, 21, 23, 28 i 30 sierpnia 2023 r. Warsztaty odbywają się w godz. 18.00 – 19.30. Prowadzone są przez Angelikę Karal i Łukasza Zagórka.

Są jeszcze wolne miejsca. Wystarczy wysłać maila na adres cim@cimchorzow.pl, w tytule maila wpisując „Warsztaty tańca współczesnego”, a w treści podając swoje imię, nazwisko, wiek oraz numer kontaktowy.

Ruszyły zapisy na sierpniowy Turniej Rodzinny w Chorzowie

Może Cię zainteresować:

Ruszyły zapisy na sierpniowy Turniej Rodzinny w Chorzowie

Autor: Redakcja

03/08/2023

Nowa wystawa w chorzowskim skansenie Na niej zabytkowe lodówki

Może Cię zainteresować:

Nowa wystawa w chorzowskim skansenie. Na niej zabytkowe lodówki

Autor: Maciej Poloczek

01/08/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon