Zniżki do lokali i sklepów w miejskiej aplikacji COTEROZ

Mobilną aplikację COTEROZ uruchomiono w Chorzowie dwa lata temu. Pomyślana była jako kalendarium wydarzeń odbywających się w mieście, ale została rozszerzona o kolejne moduły. Teraz są tam także dostępne kupony zniżkowe do chorzowskich sklepów i lokali. Sprawdźcie jakich!

Zniżki w aplikacji Co Teroz

Oficjalna miejska aplikacja COTEROZ wystartowała w grudniu 2019 r., a jej nazwa nawiązuje do uruchomionego wcześniej systemu rowerów miejskich KAJTEROZ. Początkowo było to jedynie kalendarium wydarzeń odbywających się w Chorzowie. Organizowanych zarówno przez Urząd Miasta, jak i domy kultury, teatry, organizacje pozarządowe czy inne podmioty. Podzielono je na 11 kategorii, m.in.: kino, muzyka, sport czy rozrywka. Aplikacja dba także, by nie przegapić interesującego nas wydarzenia, bo przy każdym z nich można ustawić przypomnienie.

Jakie lokale i sklepy oferują zniżki w aplikacji COTEROZ?

Teraz, poza kalendarium wydarzeń, w mobilnej aplikacji jest także harmonogram wywozu śmieci, moduł z informacjami z Urzędu Miasta oraz dotyczący usług świadczonych w Chorzowie. Jest też moduł z kuponami zniżkowymi do chorzowskich lokali i sklepów, obecnie to sześć punktów:

  • Atlelier Urody na Rynku - 10% rabatu na balejaż i koloryzację włosów.
  • Gruzińskie Bistro Szoti przy ul. Sobieskiego – 10% rabatu na wszystkie wyroby własnej produkcji
  • Księgarnia Dopełniacz na Rynku – 10% rabatu na cały asortyment
  • Restauracja indyjska Everest Lounge przy ul. Jagiellońskiej – 15% rabatu na całe menu w lokalu
  • Sklep Gryfnie na Rynku – 10% rabatu na produkty marki Gryfnie
  • Kaskada Bistro Cafe na Rynku – do każdej kawy ciastko za 9 zł

Kupony zniżkowe w aplikacji COTEROZ dostępne są od miesiąca. Jak poinformował redakcję chorzowski.pl Kamil Nowak, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Chorzów, ich lista będzie rozszerzana. - Rozmawiamy z kolejnymi partnerami i czekamy na zgłoszenia nowych podmiotów – podkreślił rzecznik.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon