Zmiany w organizacji ruchu w okolicy Stadionu Śląskiego

W piątek, 3 maja 2024 r., w okolicy Stadionu Śląskiego w Chorzowie zostanie zmieniona organizacja ruchu – informują w Miejskim Zarządzie Ulic i Mostów.

fot. FB/Stadion Śląski
Stadion slaski

Zaplanowane zmiany w organizacji ruchu związane są z meczem Ruch Chorzow – Lech Poznań, który zostanie rozegrany 3 maja 2024 r. na Stadionie Śląskim oraz z wydarzeniami organizowanym w Parku Śląskim z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja. Jak informują w Miejskim Zarządzie Ulic i Mostów zostaną wprowadzone na wniosek policji:

  • od godziny 15.00 w ciągu ulicy Parkowej – na odcinku od ronda przy Galerii AKS do skrzyżowania z ulicą Kościuszki – wprowadzony zostanie jednokierunkowy ruchu pojazdów (w kierunku ul. Kościuszki)
  • po obu stronach ulicy Parkowej wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania

Ponadto w przypadku bardzo dużego natężenia ruchu pojazdów i pieszych, możliwe jest wprowadzenie na skrzyżowaniu ulic Katowickiej, Parkowej i al. Wojska Polskiego zakazu skrętu w lewo z ciągu ulicy Katowickiej (z kierunku Bytomia) w kierunku ulicy Parkowej. Stała organizacja ruchu zostanie przywrócona po zakończeniu imprezy.

Chorzow majowe swieta

Może Cię zainteresować:

Majowe święta w Chorzowie. Program obchodów

Autor: Redakcja

29/04/2024

Zenek martyniuk

Może Cię zainteresować:

Majówka 2024 w Parku Śląskim. Będzie m.in. Zenek Martyniuk

Autor: Redakcja

23/04/2024

Dzień Hutnika w Chorzowie

Może Cię zainteresować:

Dzień Hutnika 2024. W Chorzowie Pochód Ludzi Ognia i FLORIANFEST

Autor: Maciej Poloczek

24/04/2024

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon