Zmiany w Hotelu Kotarz w Brennej, m.in. nowy Dyrektor

Od kilku miesięcy w jednym z najczęściej odwiedzanych przez Ślązaków hoteli w Beskidach Śląskich pojawiła się nowa krew, która zapoczątkowała potężną lawinę zmian w tym obiekcie. Mowa o nowym dyrektorze generalnym Tomaszu Antolaku, który podjął się trudnego zadania związanego z zarzadzaniem obiektem w czasach pandemicznych.

Wizja nowego dyrektora, pewność sukcesu nowego charakteru funkcjonowania obiektu oraz pełna determinacja przyczyniły się do zmian w obiekcie.

Hotel w otoczeniu gór i lasów

Hotel Kotarz SPA &Wellness to obiekt znajdujący się w Brennej ,w odległości 60 min od głównych miejscowości aglomeracji śląskiej. Jego lokalizacja to główny atut. Otaczają go góry i beskidzkie lasy, a z balkonów można obserwować rzekę Brennicę. Kolejnymi atutami jest niewątpliwie doskonała regionalna kuchnia z elementami kuchni śródziemnomorskiej oraz rozbudowana część wellness, składająca się z

  • dwóch basenów,
  • jacuzzi,
  • groty solnej,
  • czterech saun: fińskiej, solnej, aromatycznej i łaźni parowej.

Podczas zamknięcia hoteli w zimie nowy dyrektor zmienił hotel nie do poznania. W obiekcie zostały gruntownie wyremontowane pokoje, apartamenty, restauracja oraz miejsca ogólne, takie jak lobby i recepcja.

Plaża, nowe menu i jeszcze więcej zmian

Pan Tomasz nie zatrzymał się tylko na remoncie obiektu! Wprowadził nowy standard obsługi gości, stworzył nową przestrzeń, jaką jest Plaża Kotarz, zlokalizowana przy basenie zewnętrznym. To jeden z pomysłów, który spowodował, że hotel stal się modny wśród młodej części społeczeństwa.

Kolejnym etapem były zmiany w restauracji, ale nie tylko pod względem wizualnym. Razem z szefową kuchni Mariolą Kamieniorz opracował nowe menu oraz wprowadził menu sezonowe, które jest zmieniane co 3 miesiące, aby stali goście mieli możliwość degustacji nowych potraw pojawiających się w karcie.

Zapytany, co dla niego było najważniejsze przy zmianach w hotelu, odpowiada: Chęć stworzenia modnego miejsca oraz najbardziej rozpoznawalnego obiektu w lokalizacji beskidzkiej. Tomasz Antolak zaznacza jednak, że nie jest nawet w połowie zmian, które planuje w Hotelu Kotarz.

Boże Narodzenie 2021 i Sylwester w górach

Jakie wyzwania spotkał podczas rewolucji? - Na pewno jednym z moich głównych zadań było zaszczepienie chęci rozwoju i zmian w głowach wszystkich pracowników. Czas, w którym przyszło mi wprowadzać zmiany, nie był dobry. Wszyscy byli zmęczenie i zdemotywowani ciągłymi obostrzeniami i zakazem działalności hotelarskiej – mówi Tomasz Antolak.

Pan Tomasz wprowadza wiele nowych usług, których wcześniej nie było w hotelu. Wśród nowych udogodnień pojawiła się możliwość wynajęcia jacuzzi w części wellness na wyłączność w godzinach nocnych, poolparty, otwarte imprezy na Plaży Kotarz, zaślubiny przy rzece Brennicy z pięknym widokiem na beskidzkie góry i lasy.

W okresie jesiennym wprowadził kilka nowych pakietów pobytowych, a teraz zachęca do skorzystania z pobytów sylwestrowych i bożonarodzeniowych w górach. - To będą zupełnie inne pakiety niż w latach ubiegłych – zaznacza.

Hotel Kotarz Spa&Wellness,
Brenna, ul. Wyzwolenia 40,
Tel.: +48 33 8556 996 | WWW

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon