Zlikwidowano nielegalny salon gier w Chorzowie Batorym

Kolejny nielegalny salon gier w Chorzowie zlikwidowany. Tym razem chorzowscy policjanci, wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej z Katowic, wzięli pod lupę jeden z lokali przy ul. Armii Krajowej.

Nielegalnych salonów gier w Chorzowie nie brakuje. Policja prawie każdego miesiąca jakiś likwiduje, a nadal informuje o kolejnych, które właśnie zlikwidowano. Tym razem mundurowi zajmujący się przestępczością gospodarczą wpadli na ślad automatów do gier hazardowych w jednym z lokali przy ul. Armii Krajowej w Chorzowie Batorym i wspólnie z funkcjonariuszami KAS wkroczyli do tego punktu.

- Stróże prawa znaleźli wewnątrz trzy takie urządzenia. Mundurowi ze śląskiej KAS przeprowadzili tzw. gry kontrolne, podczas których wykazali, że są to automaty służące do prowadzenia gier hazardowych. Ponadto, gdy otworzyli maszyny, wewnątrz ujawnili pieniądze, które również zostały zabezpieczone – informuje chorzowska policja.

Urządzenia trafiły do magazynu śląskiej Służby Celno-Skarbowej, gdzie będą tam przechowywane do czasu decyzji sądu. Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nielegalną działalnością salonu gier. Za naruszenie przepisów ustawy karno-skarbowej grozi wysoka grzywna i kara nawet trzech lat więzienia.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Chorzów Wytwórnia fałszywych pieniędzy

Zlikwidowano wytwórnię fałszywych pieniędzy w Chorzowie

Chorzów Dwulatek spacerował boso

Dwulatek boso i w koszulce spacerował po Chorzowie

Chorzów zatrzymania po meczu

Zatrzymania po meczu Ruchu Chorzów z Motorem Lublin

Chorzów pijani kierowcy

Nietrzeźwi za kierownicą. Dużo zatrzymań w Chorzowie

Chorzowska policja ma nowe radiowozy z napędem hybrydowym

Chorzowska policja ma nowe radiowozy z napędem hybrydowym

112

Chorzowianie zareagowali i zatrzymano nietrzeźwych kierowców

Portfel

Znalazła w Chorzowie portfel i… zrobiła to, co należy