Zespół IRA oraz Muniek i Przyjaciele w ten weekend wystąpią na Stadionie Śląskim. Poznaj szczegóły koncertów

To będzie rockowy weekend na Stadionie Śląskim w Chorzowie. 21 i 22 wystąpią tu gwiazdy polskiego rocka: zespół IRA oraz znany z T.Love Muniek Staszczyk w projekcie Muniek i Przyjaciele.

Już w najbliższy weekend na Stadionie Śląskim wystąpią doskonale znane wszystkim gwiazdy muzyki rockowej, czyli zespół IRA oraz Muniek i Przyjaciele. Koncerty odbędą się w ramach wakacyjnego cyklu Scena Letnia Stadion.

Scena Letnia Stadion to projekt, który gości na Śląskim od początku lipca i w każdy weekend zapewnia mieszkańcom rożne rodzaje brzmień oraz liczne atrakcje. Już za kilka dni stadionową sceną zawładną największe gwiazdy polskiego rocka.

Muniek i Przyjaciele w sobotę na Stadionie Śląskim

W sobotę 21 sierpnia na Śląskim pojawi się Muniek i Przyjaciele. Formacja wyruszyła we wspólną trasę jesienią 2018 r. Projekt zaowocował wydaniem albumu, który udokumentował ponad 80 ich koncertów. Tym razem artyści wystąpią przed publicznością zgromadzoną na Śląskim. Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00.

Koncert Muniek i Przyjaciele

Sobota, 21 sierpnia 2021 r., godz. 20

Stadion Śląski, Chorzów

bilety: od 79 zł (do kupienia przez www.ebilet.pl)

- Zapraszam wszystkich na Scenę Letnią Stadionu, na której zagramy dla Was już w najbliższą sobotę. Usłyszycie największe hity z repertuaru T. Love i nie tylko. Wpadnijcie i bawcie się razem z nami – zachęca Muniek Staszczyk.

Zespół IRA wystąpi na Śląskim w niedzielę

Z kolei dzień później, w niedzielę 22 sierpnia na Stadionie Śląskim wystąpi IRA. Legendarny zespół od lat gromadzi na koncertach rzesze fanów. Na koncie ma 12 albumów, kilkadziesiąt singli, dziesiątki prestiżowych nagród oraz setki koncertów. Największe hity, które zajmowały pierwsze miejsca na liście radiowych przebojów będzie można usłyszeć już w niedzielę na Stadionie Śląskim. Start o godzinie 20.00.

Koncert zespołu IRA

Niedziela, 22 sierpnia 2021 r., godz. 20

Stadion Śląski, Chorzów

bilety: od 79 zł (do kupienia przez www.ebilet.pl)

- Gorąco zapraszam wszystkich fanów ze Śląska i nie tylko na nasz niedzielny koncert. Będzie dużo dobrych, rockowych brzmień, ale nie zabraknie także spokojniejszych ballad. Wiem, że publiczność na Śląskim nigdy nie zawodzi, dlatego jestem pewien, że to będzie wyjątkowy koncert – mówi Artur Gadowski, wokalista zespołu IRA.

Bilety na wydarzenie będzie można kupić również w dniu koncertów na bramie stadionu. Wejście na strefę koncertową możliwe bramą nr 3.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Gry planszowe

Planszówki w Centrum Integracji Międzypokoleniowej

Mikołaj (zdjęcie ilustracyjne)

Tramwaj z Mikołajem na pokładzie przejedzie przez Chorzów

Zdjęcie Główne

Poznaj fascynujący świat Papugarni Carmen w Katowicach

Zdjęcie główne

Odkrywaj skarby województwa świętokrzyskiego

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko

Nowa atrakcja w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku

Chorzów Rynek

Wakacyjne Dni Chorzowa 2021

I Śląskie Zawody Balonów na ogrzane powietrze

I Śląskie Zawody Balonowe w Parku Śląskim