Zamknięte ulice w Batorym i Chorzowie Starym

Kierowcy z Chorzowa muszą się przygotować na kolejne utrudnienia. Zamknięte jest połączenie ulic Kaliny i 16 Lipca, a kolejny będzie fragment ulicy Kościuszki – informuje Miejski Zarząd Ulic i Mostów.

Roboty drogowe

W poniedziałek, 9 maja 2022 r., na ulicach Kaliny i 16 Lipca w Chorzowie Batorym rozpoczęły się prace związane z odtworzeniem nawierzchni jezdni po robotach związanych z budową sieci ciepłowniczej. Zamknięte zostało połączenie tych dwóch ulic. Objazdy wyznaczono ulicami Karpacką, Graniczną i Kaliny. Prace mają się zakończyć 11 maja.

Kolejne utrudnienia czekają kierowców w Chorzowie Starym. We wtorek, 10 maja 2022 r., rozpoczną się prace związane z budową sieci wodociągowo-kanalizacyjnej oraz przebudową zjazdu na jednokierunkowym odcinku ul. Kościuszki, między numerami 91 i 93. Ten odcinek zostanie zamknięty.

- Dojazd do Ronda Starochorzowskiego oraz do nr 77-81 ul. Kościuszki od strony ul. Siemianowickiej ulicami: Siemianowicką, ks. Ludwika Bojarskiego i pl. Piastowskiego. Na czas prowadzenia robót na zamkniętym odcinku jezdni ul. Kościuszki zostanie wprowadzony ruch dwukierunkowy celem umożliwienia dojazdu do posesji – informuje chorzowski MZUiM.

Prace powinny się zakończyć do 21 maja.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon