Zamknięta ulica w Chorzowie. Gdzie tym razem?

We wtorek, 15 marca 2022 r., rozpocznie się przebudowa sieci gazowej na ul. Głogowskiej w Chorzowie - informuje Miejski Zarząd Ulic i Mostów. Oznacza to zamknięcie dla ruchu fragmentu tej ulicy. Do kiedy potrwają prace?

Chorzów zamknieta droga

Ul. Głogowska w Chorzowie zostanie zamknięta dla ruchu na odcinku między ulicami Strzelców Bytomskich i Pułaskiego. We wtorek, 15 marca, od godzin porannych wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu pojazdów:


  • w ciągu ulicy Głogowskiej na odcinkach jezdni położonych między strefą prowadzonych prac i ulicami Strzelców Bytomskich oraz Pułaskiego wprowadzony zostanie tymczasowy dwukierunkowy ruch pojazdów
  • w ciągu ulicy Pułaskiego na odcinku między ulicami Cieszyńską i Głogowską wprowadzony zostanie tymczasowy dwukierunkowy ruch pojazdów. Dodatkowo obowiązywać będzie w tym miejscu zakaz zatrzymywania (oba kierunki ruchu).
  • dojazd do ul. Pułaskiego z kierunku skrzyżowania ulic Strzelców Bytomskich i Głogowskiej możliwy będzie wyznaczonym objazdem prowadzonym ulicami Strzelców Bytomskich, Wolności i Pułaskiego

Prace przy przebudowie sieci gazowej na ul. Głogowskiej mają potrwać trzy tygodnie. Zakończenie robót i przywrócenie poprzedniej organizacji ruchu planowane jest do 5 kwietnia 2022 r.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon