Zamknięta ul. Wojska Polskiego w Chorzowie

Na ul. Wojska Polskiego w Chorzowie doszło do awarii wodociągowej. Tworzy się zapadlisko w jezdni, więc zablokowany jest ruch samochodów.

fot. FB/Prezydent Andrzej Kotala
Chorzów zamknięta ul Wojska Polskiego

Do awarii wodociągowej na ul. Wojska Polskiego w Chorzowie doszło dziś (wtorek, 26 lipca 2022 r.) przed południem, tuż przed rondem Klimzowiec (skrzyżowanie z ulicami Gałeczki i Górniczą). Przez intensywny wypływ wody na jezdni tworzy się zapadlisko. Ruch samochodów jest częściowo zablokowany.

- Pracownicy CHŚPWiK oraz MZUiM już działają. Miejsce zostało zabezpieczone przez PSP oraz Policję – poinformował w mediach społecznościowych prezydent Chorzowa, Andrzej Kotala.

Jak poinformował redakcję portalu CHORZOWSKI.PL asp. sztab. Sebastian Imiołczyk, oficer prasowy chorzowskiej komendy policji, został już odblokowany pas jezdni w kierunku ul. Katowickiej. Zamknięty pozostaje przejazd w kierunku ronda Klimzowiec, czyli ul. Gałeczki i Górniczej. I tak będzie przez dłuższy czas. Prawdopodobnie na tym odcinku zostanie wprowadzony ruch wahadłowy, ale decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon