Zamknięta ul. Wojska Polskiego w Chorzowie

Na ul. Wojska Polskiego w Chorzowie doszło do awarii wodociągowej. Tworzy się zapadlisko w jezdni, więc zablokowany jest ruch samochodów.

fot. FB/Prezydent Andrzej Kotala
Chorzów zamknięta ul Wojska Polskiego

Do awarii wodociągowej na ul. Wojska Polskiego w Chorzowie doszło dziś (wtorek, 26 lipca 2022 r.) przed południem, tuż przed rondem Klimzowiec (skrzyżowanie z ulicami Gałeczki i Górniczą). Przez intensywny wypływ wody na jezdni tworzy się zapadlisko. Ruch samochodów jest częściowo zablokowany.

- Pracownicy CHŚPWiK oraz MZUiM już działają. Miejsce zostało zabezpieczone przez PSP oraz Policję – poinformował w mediach społecznościowych prezydent Chorzowa, Andrzej Kotala.

Jak poinformował redakcję portalu CHORZOWSKI.PL asp. sztab. Sebastian Imiołczyk, oficer prasowy chorzowskiej komendy policji, został już odblokowany pas jezdni w kierunku ul. Katowickiej. Zamknięty pozostaje przejazd w kierunku ronda Klimzowiec, czyli ul. Gałeczki i Górniczej. I tak będzie przez dłuższy czas. Prawdopodobnie na tym odcinku zostanie wprowadzony ruch wahadłowy, ale decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Roboty drogowe

Roboty drogowe w Chorzowie Batorym

Bieg uliczny Chorzowska Dycha

Chorzowska Dycha - utrudnienia dla kierowców

Chorzów Schronisko dla zwierząt potrzebuje pomocy

Schronisko dla zwierząt w Chorzowie potrzebuje pomocy

Roboty drogowe

Awaria sieci gazowej w Chorzowie. Są utrudnienia

Nowa Fala/wizualizacja

Można budować nową „Falę”!

CIMovie, Chorzów

Kino na leżakach w Chorzowie. To CIMovie

Mera - otwarcie

Wielkie otwarcie Centrum Architektury Ogrodowej Mera Garden