Zamkną ul. 3 Maja w Chorzowie

Kierowcy muszą się przygotować na kolejne utrudnienia. Przez cały najbliższy weekend w Chorzowie zamknięty będzie fragment ul. 3 Maja przy skrzyżowaniu z ul. Katowicką.

Roboty drogowe

W weekend kolejne utrudnienia na ul. 3 Maja w Chorzowie

W związku z trwającym remontem ul. 3 Maja w Chorzowie można przejechać tylko w kierunku Świętochłowic. W najbliższy weekend utrudnienia będą jednak większe. W sobotę, 19 września, o godz. 7.00 rano całkowicie zamknięty dla ruchu zostanie odcinek przy skrzyżowaniu z ul. Katowicką. Jak informuje chorzowski magistrat jest to związane z koniecznością przebudowy sieci wodociągowej należącej do Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów. Zakończenie prac i przywrócenie poprzedniej czasowej organizacji ruchu planowane jest na poniedziałkowy poranek, 21 września.

Którędy dojechać na ul. 3 Maja?

Z związku z pracami na ul. 3 Maja przez weekend obowiązywać będą dodatkowe objazdy. Na odcinku między skrzyżowaniem z ul. Miechowicką a rejonem prac będzie obowiązywał ruch dwukierunkowy, związany wyłącznie z dojazdem do posesji, a między ulicami Miechowicką a Floriańską odwrócony zostanie kierunek jazdy. Od skrzyżowania z ul. Katowicką na ul. 3 Maja od Bytomia będzie można wjechać ulicami Krakusa i Floriańską, a z kierunku Katowic – Krzyżową, Łagiewnicką i Miarki.

fot. pixabay.com

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon