Zamiast baru… nielegalny salon gier

Policjanci z Chorzowa zlikwidowali kolejny nielegalny salon gier. Tym razem znajdował się w centrum miasta, a szyld lokalu wskazywał, że znajduje się tam bar.

Nielegalne salony gier to w Chorzowie najwyraźniej bardzo dobry interes. Policja co kilka tygodni informuje, że właśnie jakiś zlikwidowano, a mundurowi ciągle wpadają na ślad kolejnej „jaskini hazardu”.

Tym razem namierzyli jeden z lokali przy ul. Sobieskiego w centrum Chorzowa. Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą wkroczyli tam wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej z Katowic.

- Choć na zewnątrz szyld wskazywał, że jest to bar, to wewnątrz znajdowało się jedynie pięć automatów do gier. W związku z podejrzeniem naruszenia przepisów o grach losowych mundurowi zabezpieczyli wszystkie urządzenia, na których wbrew obowiązującym przepisom odbywały się nielegalne gry hazardowe – informuje chorzowska policja.

Przejęto pięć nielegalnych maszyn, które zostały zabezpieczone i trafiły do magazynu Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Katowicach. Za prowadzenie gier losowych bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grozi wysoka grzywna oraz kara do 3 lat więzienia.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Salon gier

Zlikwidowano kolejny nielegalny salon gier

Chorzów pijany kierowca

Zatrzymano pijanego kierowcę z Chorzowa. Świadek zareagował

Chorzów pożar przy ul Batorego

Policjanci uratowali mężczyznę z pożaru

Chorzów policja

Kierowca zachowywał się nietypowo. Miał wiele powodów

Policjanci powstrzymali samobójców

Policjanci z Chorzowa udaremnili dwie próby samobójcze

Policjant 1

Na wolnym zatrzymał pijanego kierowcę, a na tym nie koniec!

Chorzow poszukiwany

Chorzowska policja poszukuje Jana Zadworskiego