Zagraniczna gwiazda na Sylwestrze w Parku Śląskim

Do grona artystów, którzy wystąpią na Sylwestrowej Mocy Przebojów w Parku Śląskim dołączył irlandzki wokalista Michael Patrick Kelly – poinformował Polsat. Piosenkarz przez lata był czołową postacią zespołu The Kelly Family.

fot. Polsat
Michael Patrick Kelly

W tym roku Sylwestrowa Moc Przebojów odbędzie się nie na Stadionie Śląskim, a tuż obok na Polach Marsowych. W Parku Śląskim wystąpi plejada popularnych polskich wykonawców młodego i starszego pokolenia. Jak poinformowała telewizja Polsat dołączy do nich zagraniczna gwiazda - Michael Patrick Kelly.

Michael Patrick Kelly gwiazdą Sylwestra w Parku Śląskim

- Irlandzki piosenkarz i autor tekstów przez lata był członkiem niezwykle popularnego w Polsce i na świecie zespołu The Kelly Family. Solowo wylansował takie hity, jak między innymi „Beautiful Madness” i „Throwback” i „Wonders”, pochodzący z wydanej w listopadzie 2022 roku reedycji albumu „B•O•A•T•S”. Michael Patrick Kelly był gościem specjalnym koncertu „Przebój Lata RMF FM i Polsatu” podczas Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji 2021 – przypomina Polsat.


Podczas sylwestrowej imprezy organizowanej przez Polsat i województwo śląskie wystąpią także m.in.: Beata Kozidrak i Bajm, Doda, Cleo, Maryla Rodowicz, Ralph Kaminski, Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Michał Wiśniewski, Big Cyc, Lady Pank, LemON, Enej, Bryska, Feel i Ania Dąbrowska.

Sylwestrowa Moc Przebojów to jedna z największych imprez plenerowych w kraju. Organizatorzy spodziewają się na Polach Marsowych nawet 40 tys. osób, a przed telewizorami może zasiąść ponad 4 mln widzów. Sylwestrowa Moc Przebojów 31 grudnia 2022 r. na żywo od godz. 20:00 w Polsacie, Polsat 2, Polsat News oraz Polsat Go.

Sylwestrowa Moc Przebojów

Może Cię zainteresować:

Sylwester z Polsatem w Parku Śląskim. Kto wystąpi?

Autor: Maciej Poloczek

09/12/2022

Chorzów Teatr Rozrywki

Może Cię zainteresować:

Sylwester w Teatrze Rozrywki. Tym razem wyjątkowo tanecznie

Autor: Maciej Poloczek

23/11/2022

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon