Zaginął Igor z Chorzowa. Chłopak ma 15 lat

Policjanci z Chorzowa poszukują zaginionego Igora J. Piętnastolatek wyszedł z domu kilka dni temu i słuch po nim zaginął.

112

AKTUALIACJA:

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie zakończyli poszukiwania zagionionego 15-latka. Nieletni cały i zdrowy został odnaleziony przez kryminalnych na terenie Zabrza.

***

Igor J. wyszedł z domu 22 maja 2024 r. około godz. 18.45 i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną – informują policjanci z Chorzowa, kórzy opublikowali wizerunek zaginionego i apelują o pomoc w ustaleniu pobytu nieletniego

Ryspopis zaginionego Igora J.

  • wiek z wyglądu 15 - 18 lat,
  • 175 cm wzrostu
  • sylwetka atletyczna,
  • włosy krótkie, ciemny blond

W chwili zaginięcia ubany był w czarne dresowe spodnie, czarne buty sportowe z białą podeszwą, czarną koszulkę z krótkim rękawem i szarą bluzę. Miał ze sobą czarno-zielony plecak. Nosi okulary korekcyjne z granatowymi oprawkami.

Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z policjantami z chorzowskiej komendy pod numerem: 47 85 452 66 (e-mail: dyzurny@chorzow.ka.policja.gov.pl) lub z najbliższą jednostką Policji – numer 112.

Porzucil psa swietochlowice

Może Cię zainteresować:

Porzucił swojego psa, bo uznał, że jest stary i schorowany. 51-latek z zarzutami znęcania się nad zwierzęciem

Autor: Katarzyna Pachelska

18/05/2024

Chorzow pijany kierowca

Może Cię zainteresować:

Głupota czy nieodpowiedzialność? Pijany kierowca wiózł trzyletnie dziecko

Autor: Redakcja

14/05/2024

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon