Z rezerw Kolejorza do Niebieskich. Ruch Chorzów wzmacnia defensywę

Po wzmocnieniu w ataku przyszedł czas na defensywę. Do drużyny Ruchu Chorzów dołączył Filip Nawrocki, 23-letni środkowy obrońca. Związał się z Niebieskimi dwuletnią umową.

Filip Nawrocki i Seweryn Siemianowski

Klub z Cichej systematycznie buduje zespół na grę w 2. lidze. Działacze Niebieskich pozyskali już piątego piłkarza, to środkowy obrońca Filip Nawrocki. Związał się z Ruchem Chorzów umową obowiązującą do 30 czerwca 2030 r. z opcją przedłużenia.

– Już od samego początku, gdy Ruch zainteresował się moją osobą, byłem bardzo pozytywnie nastawiony i chciałem tu trafić. To wielki klub i od pierwszego dnia widzę tutaj determinację, by powrócić na salony. Chciałbym w tym pomóc i wspinać się w górę razem z Niebieskimi – podkreśla Nawrocki.

Filip Nawrocki jest wychowankiem Jaroty Jarocin, klubu ze swojego rodzinnego miasta. Od 2012 roku związany był z Lechem Poznań, gdzie grał w zespołach juniorów i rezerwach. W minionym sezonie rozegrał 23 spotkania na boiskach II ligi.

Wcześniej z Ruchem Chorzów związali się: Tomasz Dyr ze Ślęzy Wrocław, Daniel Szczepan z GKS-u Jastrzębie, Filip Żagiel z Polonii Bytom i Przemysław Szkatuła z Pniówka Pawłowice.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon