Z Chorzowa do „Tańca z Gwiazdami”

Wiosną na antenę Telewizji Polsat wraca „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Wśród uczestników 11. edycji programu zobaczymy m.in. Bogdana Kalusa, urodzonego w Chorzowie aktora i kabareciarza.
Kalus


Jak Bogdan Kalus poradzi sobie w roli tancerza?

Miłośnikom komediowych produkcji nie trzeba go przedstawiać, znany jest m.in. jako Tadeusz Hadziuk z serialu „Ranczo” - to aktor i kabareciarz Bogdan Kalus. Na scenie i ekranie obecny jest od ponad 30 lat, ale skończył szkołę... muzyczną. Jako nastolatek miał nawet swój zespół i grał na perkusji. Sceniczną karierę rozpoczynał od różnych grup kabaretowych pod koniec lat 80. ubiegłego wieku. Związany był także z katowickim Teatrem Korez, a obecnie występuje m.in. w Teatrze Capitol w Warszawie.

- Urodzony i wychowany na Śląsku, gdzie założył pierwszy prywatny teatr w regionie. Wychowany w etosie pracy twardo stąpa po ziemi i stroni od życia celebryty. Sam o sobie mówi „sympatyczny facet”. Deklaruje, że każda odskocznia jest dla niego przyjemnością. Udział w „Dancing with the Stars” daje wielkie pole do popisu. Jak odnajdzie się w tanecznym świecie? - zastanawia się Telewizja Polsat.

11. edycja „Tańca z Gwiazdami” od 6 marca w Telewizji Polsat

Telewizja Polsat rozpocznie emisję 11. edycji „Tańca z Gwiazdami” 6 marca. W tanecznym show wystąpią także: aktorzy Julia Wieniawa, Nicole Bogdanowicz i Marcin Bosak, piosenkarka Anna Karwan, modelka Edyta Zając, youtuberka Sylwia Lipka, pogodynka Polsatu Milena Rostkowska-Galant, były zawodnik MMA Tomasz Oświeciński, dietetyk Sylwester Wilk, zwycięzca "Love Island" Mikołaj Jędruszczak.

fot. polsat.pl

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon