Wypadek przy ul. Jagiellońskiej w Chorzowie. Kobieta spadła z wysokości 3. piętra

Przy ul. Jagiellońskiej w centrum Chorzowa doszło do wypadku. Kobieta spadła z wysokości 3. piętra. Na miejscu trwają czynności ratunkowe.

112

Do wypadku doszło w piątek, 17 września 2021 r., przy ul. Jagiellońskiej 6 – poinformował naszą redakcję asp. sztab. Sebastian Imiołczyk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie. Jak twierdzi kobieta w wieku około 37 lat spadła z wysokości 3. piętra z zewnętrznej klatki schodowej budynku.

- Pierwsze czynności reanimacyjne prowadzili chorzowscy policjanci, którym udało się przywrócić u kobiety funkcje życiowe. Akcje kontynuuje teraz załoga pogotowia ratunkowego – podał o godz. 15.00 oficer prasowy chorzowskiej policji.

Na miejscu jest także załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

AKTUALIZACJA, 17.09.2021, GODZ. 16.15

Jak poinformował asp. sztab. Sebastian Imiołczyk, oficer prasowy KMP w Chorzowie, kobieta została przetransportowana do szpitala.

AKTUALIZACJA, 20.09.2021

Jak podał oficer prasowy chorzowskiej policji, asp. sztab. Sebastian Imiołczyk, 37-letnia kobieta zmarła. Wstępne ustalenia wykluczyły udział osób trzecich i wszystko wskazuje, że było to samobójstwo. Została zarządzona sekcja zwłok.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon