Wypadek DTŚ Chorzów. Droga w kierunku Gliwic była zablokowana. Zderzenie dwóch aut

Dzisiaj, 26 marca 2021 r. tuż przez godz. 10 na Drogowej Trasie Średnicowej w Chorzowie, na drodze w kierunku Gliwic, zderzyły się dwa samochody. DTŚ w tę stronę była całkowicie zablokowana. Obecnie jest już przejezdna.

Korek dts

Jak informuje chorzowska policja, na Drogowej Trasie Średnicowej, na wysokości hipermarketu Auchan (ale już na terenie Chorzowa, tuż przy wiadukcie w ciągu ulicy ks. Gałeczki) tuż przed godz. 10 zderzyły się dwa samochody. Dwie osoby podróżujące nimi są poszkodowane.

AKTUALIZACJA GODZ. 11:22

Droga jest już przejezdna.

Wcześniej pisaliśmy:

Droga w kierunku Gliwic jest całkowicie zablokowana. - Jedna osoba uskarża się na ból. Na miejsce została wysłana karetka pogotowia ratunkowego - wyjaśnia dyżurny z Wojewódzkiej Komendy Policji w Katowicach.

Policjant informuje, że z powodu wycieku oleju z samochodu, uprzątnięcie drogi może potrwać nawet 2 godziny. Szacunkowa godzina zakończenia akcji to 12:03. Kierujący ruchem wyznaczają objazdy przez osiedle Tysiąclecia.

- Na DTŚ jest ogromny korek - potwierdza kierowca, który w nim utknął. - Samochody, które stały tuż za wypadkiem, z polecenia policjantów zawracały na DTŚ i kierowano je w stronę parkingu Auchan i dalej w kierunku Tysiąclecia - dodaje.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon