Wyjątkowa drogeria w Chorzowie Batorym

Zamiast kosmetyków… nielegalne automaty do gier losowych. Taka wyjątkowa drogeria działała w Chorzowie Batorym. Jej funkcjonowanie przerwała policja.

Drogeria hazard

Choć z zewnątrz zapraszał szyld drogerii, to wtajemniczeni wiedzieli co znajdują się za drzwiami lokalu przy ul. Wrocławskiej w Chorzowie Batorym. Informację o tym, że mogą się tam znajdować automaty do nielegalnych gier hazardowych uzyskali także chorzowscy policjanci i wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej wkroczyli do akcji.

- Informacje śledczych potwierdziły się. Choć na zewnątrz szyld wskazywał, że możemy tam kupić m.in. kosmetyki, to jednak we wnętrzu znajdowały się jedynie cztery automaty do gier – czytamy w komunikacie policji.

Mundurowi zabezpieczyli wszystkie maszyny, na których odbywały się nielegalne gry hazardowe. Śledczy ustalają teraz jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z tą działalnością. Za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji grozi wysoka grzywna, a nawet kara do 3 lat więzienia.

fot. KMP w Chorzowie

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon