Wydarzenia i koncerty na Rynku w Chorzowie – 18, 19 i 20 czerwca 2021 r.

W najbliższy weekend, 18, 19 i 20 czerwca 2021 r., odbędą się trzy ciekawe wydarzenie na Rynku w Chorzowie. To jazzowy i charytatywny koncert oraz gala wręczenia nagród przeglądu teatralnego.

Rynek w Chorzowie

Gala wręczenie nagród teatralnych i spektakl dla dzieci

W piątek, 18 czerwca, o godz. 10.30 na chorzowskim Rynku rozpocznie się gala wręczenia nagród laureatom 10. Festiwalu Amatorskiego Ruchu Artystycznego „FARA”. W programie są m.in. występy uczestników festiwalu i spektakl dla dzieci „Warzywny Show” w wykonaniu Fabryki Kultury i w reżyserii Anny Leśniak. Będzie także uroczyste wręczenie nagrody Chorzowskie Szekspiry 2021.

Koncert Schmidt Electric Live

W sobotę, 19 czerwca, o godz. 18.00 na Rynku w Chorzowie wystąpi Schmidt Electric Live. Będzie to jubileuszowy koncert na 10-lecie powstania grupy. W skład tego topowego zespołu jazzu elektrycznego w Polsce wchodzą: Piotr Schmidt – trąbka, Paweł Tomaszewski - klawisze, syntezatory, Jakub Mizeracki – gitary, Michał Kapczuk - gitara basowa i Sebastian Kuchczyński – perkusja. Muzycy zagrają hity z płyt Silver Protect, Tear The Roof Off oraz Live. Wstęp jest wolny, a wydarzenie odbywa się w ramach Chorzów VinylFest 2021.

Powitanie lata z Fundacją TVS

W niedzielę, 20 czerwca, na Rynku od godz. 11.00 odbywać się będzie „Powitanie lata z Fundacją TVS”. To charytatywny koncert dla Oliwii Hyli, która cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Na scenie wystąpią m.in.: Mirek Szołtysek, Mirosław Jędrowski, Zespół Na Szlaku De Silvers, Roko i Colino.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Muzeum Hutnictwa w Chorzowie

Wielkie otwarcie Muzeum Hutnictwa w Chorzowie

Chorzów Rynek

Wakacyjne Dni Chorzowa 2021

CIMovie, Chorzów

Kino na leżakach w Chorzowie. To CIMovie

Chorzów muzeum

MIASTO OGNIA I BLASKU. Noc Muzeów w Chorzowie

Chorzów Rynek lodowisko

Jak będą działać lodowiska i baseny w okresie świątecznym?

Zdjęcie Główne

Mistrzostwa Świata w narciarstwie wodnym już w ten weekend!

Muzeum Powstań Śląskich Zdjęcie Główne

Odwiedź Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach