Wotore 4. W Kato pójdą na gołe pięści. Oglądajcie walki na żywo

Wotore 4 to spełnienie marzeń dla miłośników sportu walki, którzy z pewnością odliczają godziny do piątkowej gali. Pierwsza w Polsce organizacja walki na gołe pięści w końcu powraca po dłuższej nieobecności. Czy Wotore 4 będzie można oglądać na żywo? Co z kartą walk? Niezbędne informacje poniżej.

Pasternak vs simon portale

Boks, MMA mają rzeszę fanów i to na całym świecie. Jak to w życiu bywa i te dyscypliny sportu w końcu się znudziły. Co wpisuje się w aktualne trendy? Czyje losy śledzą kibice? Wojowników, którzy próbują swoich sił w pojedynkach na gołe pięści. Tego typu gale są znane już na całym świecie, a także w Polsce.

Katowicka organizacja jako pierwsza w kraju nad Wisłą odważyła się zorganizować niezwykłą galę, której uczestnicy testują swoje możliwości w pojedynkach na gołe pięści. Tak zrodziło się Wotore, czyli gwarancja niezapomnianych emocji i spektakularnych walk.

WOTORE 4 vs. karta walk

W najbliższy piątek, czyli 21 stycznia br. w katowickiej Walcowni rozegra się gala Wotore 4. Fani nie mogą doczekać się walki wieczoru, czyli aktualnego mistrza – Michała Pasternaka i Simona Henriksena. „Wampira” czeka trudne zadanie. Duńczyk to doświadczony wojownik. Swój warsztat szlifował w znanej organizacji King of the Streets.

Oprócz walki wieczoru, na fanów Wotore czekają cztery superfighty w których pojawią się m.in.: Kamil Janik, Denis Makowski, Roger Burjański czy Eric Olsen. W części dodatkowej pojawi się ośmiu wojowników.

Wotore 4: KARTA WALK

Walka wieczoru

  • Simon Henriksen - Michał Pasternak

Superfight

  • Eric Olsen - Kamil Janik
  • Artur Saładiak - Denis Makowski
  • Piotr Więcławski - Denis Labryga
  • Roger Burjański - Bartosz Kwiatkowski

Uczestnicy turnieju (łącznie będzie 8 zawodników)

  • Marcin Szołtysik
  • Kamil Heberlein
  • Bartosz Zaczeniuk
  • Krzysztof Pietraszek

Wotore 4 vs. transmisja online

Kibice Wotore mogą oglądać pokaz umiejętności podczas transmisji online w systemie PPV. Cena relacji to 29,99 zł i można ją kupić TUTAJ.

Studio legendarnej gali Wotore 4 poprowadzi Marcin Wrzosek, któremu będzie towarzyszyć Łukasz Zaborowski. Z kolei komentowaniem zajmie się Łukasz Jurkowski oraz Filip Błachut.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Wotore zdjęcie główne

Śląsk prekursorem walk na gołe pięści

Druga połowa była bardzo fajna Trener Ruchu po meczu

„Druga połowa była bardzo fajna”. Trener Ruchu po meczu

Wystawa odwolane

Wystawa fotografii z meczów i stadionu Ruchu odwołana

Jan Miodek

"Dziś będę drżał o Ruch Chorzów. Ale finał musi być jeden"

Ruch vs Górnik

Ruch Chorzów wbił szpilę Górnikowi Zabrze

Ruch Chorzów Patryk Sikora

Patryk Sikora został Piłkarzem Roku 2022 w Ruchu Chorzów

Nowe boisko na "Kresach"

Przy kompleksie "Kresy" otwarte zostało nowe boisko