Wotore 4. W Kato pójdą na gołe pięści. Oglądajcie walki na żywo

Wotore 4 to spełnienie marzeń dla miłośników sportu walki, którzy z pewnością odliczają godziny do piątkowej gali. Pierwsza w Polsce organizacja walki na gołe pięści w końcu powraca po dłuższej nieobecności. Czy Wotore 4 będzie można oglądać na żywo? Co z kartą walk? Niezbędne informacje poniżej.

Pasternak vs simon portale

Boks, MMA mają rzeszę fanów i to na całym świecie. Jak to w życiu bywa i te dyscypliny sportu w końcu się znudziły. Co wpisuje się w aktualne trendy? Czyje losy śledzą kibice? Wojowników, którzy próbują swoich sił w pojedynkach na gołe pięści. Tego typu gale są znane już na całym świecie, a także w Polsce.

Katowicka organizacja jako pierwsza w kraju nad Wisłą odważyła się zorganizować niezwykłą galę, której uczestnicy testują swoje możliwości w pojedynkach na gołe pięści. Tak zrodziło się Wotore, czyli gwarancja niezapomnianych emocji i spektakularnych walk.

WOTORE 4 vs. karta walk

W najbliższy piątek, czyli 21 stycznia br. w katowickiej Walcowni rozegra się gala Wotore 4. Fani nie mogą doczekać się walki wieczoru, czyli aktualnego mistrza – Michała Pasternaka i Simona Henriksena. „Wampira” czeka trudne zadanie. Duńczyk to doświadczony wojownik. Swój warsztat szlifował w znanej organizacji King of the Streets.

Oprócz walki wieczoru, na fanów Wotore czekają cztery superfighty w których pojawią się m.in.: Kamil Janik, Denis Makowski, Roger Burjański czy Eric Olsen. W części dodatkowej pojawi się ośmiu wojowników.

Wotore 4: KARTA WALK

Walka wieczoru

  • Simon Henriksen - Michał Pasternak

Superfight

  • Eric Olsen - Kamil Janik
  • Artur Saładiak - Denis Makowski
  • Piotr Więcławski - Denis Labryga
  • Roger Burjański - Bartosz Kwiatkowski

Uczestnicy turnieju (łącznie będzie 8 zawodników)

  • Marcin Szołtysik
  • Kamil Heberlein
  • Bartosz Zaczeniuk
  • Krzysztof Pietraszek

Wotore 4 vs. transmisja online

Kibice Wotore mogą oglądać pokaz umiejętności podczas transmisji online w systemie PPV. Cena relacji to 29,99 zł i można ją kupić TUTAJ.

Studio legendarnej gali Wotore 4 poprowadzi Marcin Wrzosek, któremu będzie towarzyszyć Łukasz Zaborowski. Z kolei komentowaniem zajmie się Łukasz Jurkowski oraz Filip Błachut.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon