WOŚP gra nadal w Tramwajach Śląskich. Do wylicytowania „Zakochana Bana”

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, ale Tramwaje Śląskie nadal grają z WOŚP. Trwa licytacja wyjątkowej walentynkowej randki w „Zakochanej Banie”. Zabytkowy tramwaj zawiezie zwycięską parę do zajezdni w Chorzowie Batorym, gdzie zakochani m.in. zjedzą romantyczną kolację.

fot. Tramwaje Śląskie
Zakochana Bana

Od wielu lat w Walentynki Tramwaje Śląskie uruchamiają „Zakochaną Banę” - specjalną linię tramwajową, którą obsługuje zabytkowy wagon typu N. Tramwaj jest odpowiednio udekorowany, a na pokładzie nie brakuje słodkich poczęstunków i romantycznej muzyki. Ta wyjątkowa „bana” była już nawet świadkiem zaręczyn.

„Zakochana Bana” dla pary, który wygra licytację WOŚP

„Zakochaną Baną” zwykle może podróżować każdy, ale tę piękną tradycję zakłóciła pandemia COVID-19. Już w ubiegłym roku była to walentynkowa atrakcja tylko dla jednej pary - zwycięzców konkursu, w którym opisali historię swojej miłości. Tym razem trzeba okazać serce i wsparcie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wyjątkowa walentynkowa przejażdżka zarezerwowana jest dla pary, która wygra orkiestrową aukcję. Licytacja trwa do 9 lutego (1 lutego cena wynosiła ponad 500 zł).

– Dla pary, która wygra licytację uruchomimy „Zakochaną Banę”, która 14 lutego zawiezie zakochanych do zajezdni w Chorzowie Batorym. Tu para będzie mogła zwiedzić historyczne warsztaty tramwajowe, a następnie zje romantyczną kolację w przytulnym wnętrzu zabytkowego tramwaju. Z pewnością będzie to niezapomniana walentynkowa randka i jedyna w tym roku szansa na to, by skorzystać z „Zakochanej Bany”. Mamy nadzieję, że uzyskana kwota będzie odpowiednio wysoka – podkreśla Andrzej Zowada, rzecznik prasowy Tramwajów Śląskich.

Czytaj także:

Walentynki 2022 w Parku Śląskim. Romantyczna przejażdżka Elką i kolacja na Stadionie Śląskim

Dodatkowo spółka Tramwaje Śląskie przekazała na licytację WOŚP, niedostępny w żadnym sklepie, wyjątkowy 6-osobowy serwis deserowy Porcelany Bogucie. To talerzyki deserowe, filiżanki i spodki oraz cukierniczka i mlecznik dekorowane złotą linią, napisem Tramwaje Śląskie S.A. i logotypem spółki.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Zakochana Bana 2022

Wyjątkowa randka w zabytkowym tramwaju

Gry planszowe

Planszówki w Centrum Integracji Międzypokoleniowej

Mikołaj (zdjęcie ilustracyjne)

Tramwaj z Mikołajem na pokładzie przejedzie przez Chorzów

Zdjęcie Główne

Mistrzostwa Świata w narciarstwie wodnym już w ten weekend!

Chorzów Wodny Plac Zabaw

Rusza sezon na Wodnym Placu Zabaw w Chorzowie

Łyżwy

W Parku Śląskim będzie lodowisko

Pantera sniezna

Chorzów zoo: Nowe wybiegi dla panter śnieżnych