Wkrótce mistrzostwa Chorzowa w tenisie stołowym. Trwają zapisy!

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu organizuje kolejną edycję Otwartych Mistrzostw Chorzowa w Tenisie Stołowym. Zawody odbędą się w niedzielę, 24 października 2021 r., i rozegrane zostaną w trzech kategoriach. Trwają zapisy.

fot. pixabay.com
Ping pong

Otwarte Mistrzostwa Chorzowa w Tenisie stołowym rozegrane zostaną w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego 113. Turniej zaplanowano na niedzielę, 24 października, a zawodnicy zmierzą się w trzech kategoriach: PRO, Amator oraz OPEN. Zapisy trwają do 20 października, wyłącznie przez formularz internetowy na stronie MORiS-u.

- Przy zapisie każdy uczestnik wybiera kategorie, w której chce wziąć udział. Można zgłosić się jednocześnie do dwóch kategorii – PRO lub AMATOR oraz OPEN, która zostanie rozegrana na zakończenie turnieju i wyłoni najlepszego zawodnika całych mistrzostw – informuje MORiS Chorzów.

Najlepsi zawodnicy każdej z kategorii otrzymają pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe – bony zakupowe do sklepu sportowego. Wpisowe wynosi 15 zł za każdą kategorię (10 zł dla osób z rocznika 2005 i młodszych).

Kategorie PRO:

• Mężczyźni 2008 i młodsi

• Mężczyźni 2007-2004

• Mężczyźni 2003-1992

• Mężczyźni 1991-1976

• Mężczyźni 1975-1961

• Mężczyźni 1960 i starsi

• Kobiety OPEN

Kategoria OPEN

Kategoria AMATOR (skierowana jest do początkujących, którzy grają w tenisa stołowego rekreacyjnie i chcą spróbować swoich sił na turnieju)

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

PTW Revolucja

W Chorzowie odbędzie się gala pro wrestlingu!

Chorzowska Dycha

Chorzowska Dycha 2022. Trasa biegu

Wotore zdjęcie główne

Śląsk prekursorem walk na gołe pięści

Ruch Chorzów awans

Plebiscyt „eRki 2021”. Wyniki głosowania

Antoni Nieroba

Zmarł Antoni Nieroba

Irena Szewińska Polska ZSRR Chorzów 1967 r

Legendarna lekkoatletka na Stadionie Śląskim

Chorzow orlik

Chorzów: Orliki czynne od poniedziałku