Wiosna - czas dobrych decyzji!

Obecnie setki osób poszukuje możliwości dobrego zarobku, jednak nie byle gdzie, a w firmie, która zadba o bezpieczeństwo i pomoże w każdej sytuacji. Zatem zadaliśmy kilka pytań Pani Ewelinie z firmy A&J Partners Opiekunki, co trzeba zrobić, żeby nie przegapić swojej szansy!

Ajpartners szukasz pracy

aj partners premia euro

Ile można zarobić jako Opiekun/ka osób starszych?

Aż do 1700 euro miesięcznie „na rękę”, z bezpłatnym zakwaterowaniem i wyżywieniem. A teraz gdy rozpoczęła się wiosna, dodajemy do wynagrodzenia premię wiosenną nawet plus 300 euro! Więc to idealny moment żeby się zdecydować i zadzwonić lub wysłać zgłoszenie przez naszą stronę internetową.

A jeśli Pan/i opiekował/a się tylko kimś w rodzinie, czy to wystarczy?

Oczywiście, to doświadczenie i umiejętność zaopiekowania się drugim człowiekiem są dla nas najważniejsze, dlatego nie wymagamy dyplomu, czy doświadczenia zawodowego. Opieka nad członkiem rodziny również jest bardzo ważna.

Czy w związku z koronawirusem można nadal wyjeżdżać jako Opiekun/ka?

Tak, ponieważ praca Opiekuna w domu Podopiecznego, w obecnej sytuacji umożliwia, jako jedna z niewielu grup zawodowych, dalszą pracę tak, jak dotychczas. Ponieważ Seniorzy przez ograniczoną mobilność, głównie są w domach, nie wychodzą, więc też nie mają kontaktu z innymi - unikając zakażenia koronawirusem, a Panie i Panowie Opiekunowie, ograniczając wyjścia do minimum i zachowując środki ostrożności, mogą pozostać przy swoich podopiecznych bezpiecznie.

Sytuacja jednak jest dynamiczna, czy każdy Opiekun i każda Opiekunka mogą liczyć na pomoc A&J Partners?

Można powiedzieć, że nie opuszczamy Ich ani na moment. Jest to dla nas wszystkich wyjątkowy czas – wspieramy bez przerwy, jesteśmy w stałym kontakcie, uruchomiliśmy serwis informacyjny, sprawdzamy stosowanie środków higieny w busikach oraz na zleceniach. Wszystkie nasze działania na dzień dzisiejszy dotyczą jednego – zapewnienia bezpieczeństwa zarówno Opiekunom jak i Podopiecznym. To jest dla nas priorytet, aby setki osób szukających pracy, miało ją zapewnioną, a ci, którzy już są przy Seniorach, mogli nadal się nimi bezpiecznie opiekować – i to się udaje. Pamiętajmy, że tylko razem jesteśmy silni!

Co inni mówią o A&J Partners?

- Najbezpieczniej zgłosić się do firmy, która jest już od 15 lat i wie co robi, ufają im tysiące Opiekunek, a każda z nich ma swojego Opiekuna Kontraktu, wspierającego na każdym kroku – podpowiada Pani Alicja z Dąbrowy Górniczej, która wyjechała z A&J Partners pierwszy raz 4 lata temu i jest z nimi do dziś.

belka kontakt

zyczenia aj partners

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon