Wiosenne Święto Wody w Chorzowie. Impreza wraca po dwuletniej przerwie

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 w Chorzowie znów odbędzie się Wiosenne Święto Wody. To już 9. edycja tej imprezy.

fot. FB/MORiS Chorzów
Chorzów Wiosenne Święto Wody

Wodna zabawa organizowana przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu tradycyjnie odbędzie się na dwóch chorzowskich basenach – przy ul. Granicznej 92 (KS Hajduki) oraz pl. Powstańców Śląskich 1. Tegoroczna edycja Wiosennego Święta Wody zaplanowana jest na 7 maja.

Wiosenne Święto Wody – 7 maja 2022 r.

Zapisy trwają na stronie internetowej MORiS-u i zostały już ostanie wolne miejsca. Drużyna musi składać się z minimum dwóch, a maksymalnie czterech osób – w tym jednej dorosłej oraz jednej niepełnoletniej. Wpisowe to 7 zł od osoby.

- Start zawodów na basenie przy ul. Granicznej zaplanowany jest na godz. 10.00, natomiast na basenie przy Pl. Powstańców na godz. 11.00. Dla najlepszych rodzin przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody – zapewniają w MORiS.

Organizatorzy planują przeprowadzenie sześciu konkurencji. W każdej z nich drużyny będą zdobywać punkty, a ich suma zdecyduje o klasyfikacji generalnej. Nagrody będą dla najlepszych, a dla wszystkich pamiątkowe statuetki. - Bo w tym dniu najważniejsza będzie zabawa i każdy będzie mógł poczuć się zwycięzcą – dodają w MORiS.

AKTUALIZACJA, 5.05.2022 r.:

Chorzowski MORiS informuje, że Wiosenne Święto Wody odbędzie się tylko na basenie KS Hajduki, przy ul. Granicznej w Chorzowie Batorym. Wszyscy zgłoszeni uczestnicy spotkają się tam 7 maja 2022 r., o godzinie 10.00.

- Zmiana jest spowodowana niską frekwencją zgłoszonych rodzin na basen przy pl. Powstańców – dodają w MORiS.

Basen w KS Hajduki będzie w tym dniu ogólnodostępny od godz. 16.00.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon