Wielu spodziewało się awantur - obyło się bez scen. Sylwestrowa Moc Przebojów w Chorzowie - najspokojniejszym Sylwestrem od lat

Największa scena muzyczna w Polsce - tak reklamowano sylwestrową zabawę na Stadionie Śląskim w Chorzowie. I choć na scenie było gorąco - wśród publiczności nie było negatywnych emocji spowodowanych świąteczną euforią.

Sylwestrowa noc

Największe hity lat i dekad prezentowane przez gwiazdy muzycznej sceny - na sylwestrowej imprezie na Stadionie Śląskim wystąpili Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Doda, Cleo, Danzel, zespół Bajm, Paweł Domagała i Ewelina Lisowska i zespół Enej, Liz Mitchell oraz Dr Alban, Lenka Klimentova i Rafał Maserak.

Pod dyskusję poddawano jednak decyzję organizatora - na stadion mogło wejść tylko 250 niezaszczepionych osób. Poza oczywiście tysiącami tych, które mogły się wylegitymować covidowym paszportem. Tu pojawiły się obawy, że podczas wpuszczania gości - może dojść do scysji.

- Były tylko dwie interwencje, związane z obostrzeniami. Osoby były niezadowolone z faktu, że ochrona nie chce ich wpuścić. Jednakże po wytłumaczeniu im zasad, spokojnie opuściły teren imprezy - relacjonuje kom. Arkadiusz Bień z chorzowskiej policji.

Zdaniem policji - był to najspokojniejszy Sylwester od lat. Tylko pięć osób skończyło powitanie nowego roku w izbie wytrzeźwień, w tym zaledwie trzy z samej imprezy na stadionie.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Skok na bungee ze Stadionu Śląskiego

Skoki na bungee na Stadionie Śląskim

Chorzow zyrafa

Żyrafa z chorzowskiego ZOO maskotką mistrzostw...

Stadion slaski

Śląski Ticket - zwiedzanie Stadionu Śląskiego i...

272271285 3021460914780469 653522754972955965 n

Wygraj bilety na występ kabaretu Amelijush

Ogród Świateł, Legendia

Nie chcesz już siedzieć za stołem? Sprawdź te atrakcje

Gorlice fot Natalia Pacana Roman

Gorlice – niepisana stolica Beskidu Niskiego

Chorzów Rynek

Wakacyjne Dni Chorzowa 2021