Wielkie Niebieskie Serce, czyli charytatywnie na Cichej

Ruch Chorzów i jego kibice właściwie od zawsze aktywnie działają wspierając potrzebujących. Działań i akcji, w które się włączają jest sporo, a teraz wszystkie te inicjatywy spięte będą jedną klamrą Wielkiego Niebieskiego Serca – poinformował klub z Cichej.

Niebieskie serce

Tak klub, jak i kibice Niebieskich od lat organizują różne akcja charytatywne i prospołeczne – to m.in. wsparcie dla hospicjów, szpitali czy domów dziecka, organizacja turniejów charytatywnych czy indywidualne wsparcie dla potrzebujących. Aktywnie angażują się także w takie akcje jak Szlachetna Paczka czy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

- Nagromadzenie tego typu działań sprawiło, że powstał pomysł utworzenia Wielkiego Niebieskiego Serca. Inicjatywa ta będzie spinała w całość, wszelkie działania charytatywne i prospołeczne organizowane przez klub z Cichej, a także jego sympatyków – czytamy na stronie Ruchu Chorzów.

Klub dodaje, że na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych będzie na bieżąco informował o kolejnych akcjach organizowanych w ramach Wielkiego Niebieskiego Serca. Wtedy każdy kibic Ruchu, który chce nieść pomoc innych, będzie mógł w nich uczestniczyć.

fot. ruchchorzow.com.pl

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon