Wielkie Niebieskie Serce, czyli charytatywnie na Cichej

Ruch Chorzów i jego kibice właściwie od zawsze aktywnie działają wspierając potrzebujących. Działań i akcji, w które się włączają jest sporo, a teraz wszystkie te inicjatywy spięte będą jedną klamrą Wielkiego Niebieskiego Serca – poinformował klub z Cichej.

Niebieskie serce

Tak klub, jak i kibice Niebieskich od lat organizują różne akcja charytatywne i prospołeczne – to m.in. wsparcie dla hospicjów, szpitali czy domów dziecka, organizacja turniejów charytatywnych czy indywidualne wsparcie dla potrzebujących. Aktywnie angażują się także w takie akcje jak Szlachetna Paczka czy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

- Nagromadzenie tego typu działań sprawiło, że powstał pomysł utworzenia Wielkiego Niebieskiego Serca. Inicjatywa ta będzie spinała w całość, wszelkie działania charytatywne i prospołeczne organizowane przez klub z Cichej, a także jego sympatyków – czytamy na stronie Ruchu Chorzów.

Klub dodaje, że na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych będzie na bieżąco informował o kolejnych akcjach organizowanych w ramach Wielkiego Niebieskiego Serca. Wtedy każdy kibic Ruchu, który chce nieść pomoc innych, będzie mógł w nich uczestniczyć.

fot. ruchchorzow.com.pl

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Ruch chorzow

Ruch Chorzów wygrał przegrany mecz!

Andzej kotala briefing

Prezydent Kotala: Akcja CBŚP w Chorzowie to...

Historia ruchu chorzow nagrody

Wyróżnienia dla autorów „Historii Ruchu...

Niebieski procent

Niebieski 1%, czyli wsparcie przyszłości Ruchu...

Niebieskie bajtle

Blisko 80 tys. zł dla najmłodszych piłkarzy...

Urzad miasta chorzow

Budżet Chorzowa na 2021 r. uchwalony

Ruch aplikacja

Aplikację Ruchu Chorzów pobrano już 15 tys. razy!