Wielkie Niebieskie Serce, czyli charytatywnie na Cichej

Ruch Chorzów i jego kibice właściwie od zawsze aktywnie działają wspierając potrzebujących. Działań i akcji, w które się włączają jest sporo, a teraz wszystkie te inicjatywy spięte będą jedną klamrą Wielkiego Niebieskiego Serca – poinformował klub z Cichej.

Niebieskie serce

Tak klub, jak i kibice Niebieskich od lat organizują różne akcja charytatywne i prospołeczne – to m.in. wsparcie dla hospicjów, szpitali czy domów dziecka, organizacja turniejów charytatywnych czy indywidualne wsparcie dla potrzebujących. Aktywnie angażują się także w takie akcje jak Szlachetna Paczka czy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

- Nagromadzenie tego typu działań sprawiło, że powstał pomysł utworzenia Wielkiego Niebieskiego Serca. Inicjatywa ta będzie spinała w całość, wszelkie działania charytatywne i prospołeczne organizowane przez klub z Cichej, a także jego sympatyków – czytamy na stronie Ruchu Chorzów.

Klub dodaje, że na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych będzie na bieżąco informował o kolejnych akcjach organizowanych w ramach Wielkiego Niebieskiego Serca. Wtedy każdy kibic Ruchu, który chce nieść pomoc innych, będzie mógł w nich uczestniczyć.

https://www.youtube.com/watch?v=1vFTqFj4sAs

fot. ruchchorzow.com.pl

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Andzej kotala briefing

Prezydent Kotala: Akcja CBŚP w Chorzowie to...

Ruch chorzow stadion projekt

Prezydent Kotala o nowym stadionie Ruchu...

Wosp

WOŚP 2021: Chorzów gra z orkiestrą!

Niebieskie bajtle

Blisko 80 tys. zł dla najmłodszych piłkarzy...

Ruch chorzow erka

Zmiany w Radzie Nadzorczej Ruchu Chorzów S.A.

Ruch aplikacja

Aplikację Ruchu Chorzów pobrano już 15 tys. razy!

Ruch foto

Ruch Chorzów dostanie kolejne pół miliona...