Wielki finał Pepsi Silesia Beats. DJ’ski rekord na Stadionie Śląskim!

W niedzielę, 30 sierpnia, na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się wielki finał Pepsi Silesia Beats. Organizatorzy zapewniają, że widzowie będą mogli zobaczyć coś, czego nikt wcześniej nie dokonał. Będzie to DJ’ski rekord w światowej skali!

Pepsi

Pepsi Silesia Beats to projekt trzech wakacyjnych video-imprez z muzyką taneczną i – jak twierdzą organizatorzy – największa produkcja video live stream w Europie. Do tej pory odbyły się dwie edycje imprezy, a prosto ze środka murawy Stadionu Śląskiego można było podziwiać najlepszych polskich DJ’ów. W Kotle Czarownic zagrali: Sikdope, Gromee, C-Bool, DJ Kris, Adam De Great, DJ Kuba & Neitan.

Wielki finał Pepsi Silesia Beats i światowy rekord w Kotle Czarownic!

W niedzielę, 30 sierpnia, o godz. 21.00 na śląskim gigancie odbędzie się wielki finał Pepsi Silesia Beats. Organizatorzy zapewniają, że widzowie będą mogli zobaczyć coś, czego nikt wcześniej nie dokonał – czyli DJ’ski rekord w światowej skali. 10 artystów, a fizycznie 12 DJ’ów zagra wspólnie jeden DJ’ski set!

- Przez 90 min będziemy mogli na jednej scenie obserwować różnorodność charakterów i temperamentów najlepszych polskich artystów. Prosto ze Stadionu Śląskiego wystąpią: Adam De Great, Blinders, C-Bool, DJ Kuba & Neitan, Foothills, I got U, Kofm, Mattheo Da Funk, Skytech, Sikdope – wyliczają organizatorzy.

Live stream z wielkiego finału imprezy można oglądać www.pepsisilesiabeats.com.

- Chcemy zrobić coś naprawdę spektakularnego. 10 stołów DJ'skich zostanie połączonych w jeden sygnał! Nie ukrywam, że jest to dla wszystkich spore wyzwanie i często nazywany jestem szaleńcem czy kosmitą - mówi współorganizator i producent wydarzenia Adam Mitrenga.

W trakcie live stream’u ze Stadionu Ślaskiego przeprowadzana będzie także zbiórka na rzecz Fundacji ISKIERKA wspierającą onkologię dziecięcą.

https://www.youtube.com/watch?v=IsuGNVqGWC0

fot. Pepsi Silesia Beats

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon