Wieczór sylwestrowy trwa! Hity Musicali z chorzowskiego Teatru Rozrywki nadal dostępne w sieci

Nowy Rok widzowie Teatru Rozrywki tym razem przywitali w sieci. Koncert Hity Musicali miał być dostępny tylko do 10 stycznia, ale zainteresowanie jest tak duże, że chorzowski teatr postanowił przedłużyć dostęp do koncertu na platformie online.

Hity musicali

Teatr Rozrywki na przywitanie 2021 roku planował kolejną Przebojową Noc Sylwestrową. Miała to być 25. jubileuszowa edycja, a jej program, w internetowym głosowaniu, wybrała teatralna publiczność. Plany pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa i to sylwestrowe widowisko przełożono na przyszły rok.

W zamian chorzowska scena przygotowała koncert Hity Musicali. Na jego program składają się największe przeboje ze znanych musicali w wykonaniu aktorów, wokalistów, zespołu baletowego i orkiestry chorzowskiej sceny. Na internetowej platformie można usłyszeć m.in. piosenki z takich przedstawień, jak: Upiór w Operze, Koty, Skrzypek na dachu, Hamilton, Nędznicy, Miss Saigon, Grease, Deszczowa piosenka, Mamma mia czy Blues Brothers.

Hity Musicali z Chorzowa trafiły do Japonii

Koncert miał swoją premierę w sieci w sylwestrowy wieczór, 31 grudnia 2020 r. o godz. 19.00. W Teatrze Rozrywki planował, że dostępny będzie na internetowej platformie tylko do 10 stycznia 2021 r., ale

- Nie spodziewaliśmy się tak dużego zainteresowania koncertem Hity Musicali! Okazało się, że najpiękniejsze piosenki musicalowe słychać było nawet w Japonii. Dziękujemy za każde wyświetlenie i zakupiony bilet. Obecność na ekranach w Państwa domach jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i wsparciem – czytamy w komunikacie chorzowskiego teatru.

Na życzenia i prośby widzów sylwestrowy koncert z Teatru Rozrywki nadal dostępny jest w sieci. Dostęp do niego można wykupić na stronie online.teatr-rozrywki.pl.

fot. Teatr Rozrywki/Artur Wacławek

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon