Więcej całodobowych Biedronek. Są takie także w Chorzowie!

Sieć sklepów Biedronka w ramach Akcji 24 rozszerza liczbę placówek, które są czynne przez całą dobę. Jest ich już ponad 400 w całym kraju, w tym 4 w Chorzowie.

Biedronka

Klienci sieci Biedronka mogą teraz zrobić zakupy o dowolnej porze. Ponad 400 sklepów w tygodniu czynnych jest całą dobę, a blisko 2,5 tys. kolejnych co najmniej do 23.30.

- W ten sposób ruch klientów powinien rozłożyć się w sklepach bardziej równomiernie, zwiększając bezpieczeństwo i wygodę kupujących. Mamy też specjalne oferty, które sprawią, że zakupy w Biedronce będą nie tylko bezpieczniejsze, ale też bardziej opłacalne – mówi Maciej Łukowski, dyrektor działu zakupów i członek zarządu sieci Biedronka.

Dla klientów, którzy odwiedzą Biedronkę między 22.00 a 6.00 przygotowano specjalną promocję. Specjalna oferta czeka także na seniorów, którzy kupują w wyznaczonych dla nich godzinach.

Które Biedronki w Chorzowie są czynne całą dobę?

Spośród ponad 400 Biedronek czynnych całą dobę 4 znajdują się w Chorzowie – to sklepy przy ulicach Beskidzkiej, Świętego Piotra, ks. Jana Gałeczki i Długiej. Pozostałe chorzowskie sklepy sieci Biedronka wydłużyły czas pracy do godz. 23.30, z wyjątkiem placówki przy ul. Siemianowickiej, która czynna jest do godz. 23.00.

fot. biedronka.pl

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon