Wiceprezes PZPN: Bez względu na ostateczną decyzję FIFY nie zagramy z Rosją!

Do baraży o mistrzostwa świata zostały dwa tygodnie, a nadal nie ma ostatecznej decyzji FIFY w sprawie meczu Rosja – Polska. - Nie zagramy z Rosją. Bez względu na to czy nam każą, czy nie – podkreślił Henryk Kula, wiceprezes PZPN.

Henryk Kula wiceprezes PZPN

Mecz Rosja – Polska zaplanowany był na 24 marca w Moskwie, ale nadal nie wiadomo czy Biało-Czerwoni wygrają walkowerem, a może spotkanie będzie się miało odbyć w innym terminie. Na razie wiadomo jedynie, że FIFA zawiesiła reprezentację Rosji w rozgrywkach, a to odwołała się o od tej decyzji.

Henryk Kula, wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej i prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Rozmowie Dnia Radia Piekary podkreślił, że Polska na pewno nie zagra z Rosją. - Bez względu na to czy nam każą czy nie. Taka jest uchwała zarządu PZPN - dodał

- Czekamy na decyzję czy to będzie walkower. Wczoraj była informacja, że do 48 godz. będzie stanowisko FIFY w tej sprawie – we wtorek, 8 marca, mówił wiceprezes PZPN.

Henryk Kula, dopytywany przez prowadzącego rozmowę red. Marcina Zasadę, stwierdził, że według niego najbardziej jest walkower w meczu z Rosją i gra w barażach ze zwycięzcą meczu Szwecja – Czechy. To będzie mecz, który zdecyduje o awansie na Mistrzostwa Świata w Katarze i ma się odbyć 29 marca na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Stadion Śląski reprezentacja Polski

Polska już finale baraży o mundial?

Stadion Śląski

Mecz Ruch – Wisła na Stadionie Śląskim? Blisko porozumienia!

Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej

Diamentowa Liga na Stadionie Śląskim przez kolejne pięć lat

Anita Włodarczyk

68. Memoriał Janusza Kusocińskiego na Stadionie Śląskim

Kuba Kurzela

Na Stadionie Śląskim będzie jak na Cichej

Memoriał Janusza Kusocińskiego

Gwiazdy na 67. ORLEN Memoriale Janusza Kusocińskiego

Kotala radio

Nic nie jest dane na zawsze – prezydent Andrzej...