Wiceprezes PZPN: Bez względu na ostateczną decyzję FIFY nie zagramy z Rosją!

Do baraży o mistrzostwa świata zostały dwa tygodnie, a nadal nie ma ostatecznej decyzji FIFY w sprawie meczu Rosja – Polska. - Nie zagramy z Rosją. Bez względu na to czy nam każą, czy nie – podkreślił Henryk Kula, wiceprezes PZPN.

Henryk Kula wiceprezes PZPN

Mecz Rosja – Polska zaplanowany był na 24 marca w Moskwie, ale nadal nie wiadomo czy Biało-Czerwoni wygrają walkowerem, a może spotkanie będzie się miało odbyć w innym terminie. Na razie wiadomo jedynie, że FIFA zawiesiła reprezentację Rosji w rozgrywkach, a to odwołała się o od tej decyzji.

Henryk Kula, wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej i prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Rozmowie Dnia Radia Piekary podkreślił, że Polska na pewno nie zagra z Rosją. - Bez względu na to czy nam każą czy nie. Taka jest uchwała zarządu PZPN - dodał

- Czekamy na decyzję czy to będzie walkower. Wczoraj była informacja, że do 48 godz. będzie stanowisko FIFY w tej sprawie – we wtorek, 8 marca, mówił wiceprezes PZPN.

Henryk Kula, dopytywany przez prowadzącego rozmowę red. Marcina Zasadę, stwierdził, że według niego najbardziej jest walkower w meczu z Rosją i gra w barażach ze zwycięzcą meczu Szwecja – Czechy. To będzie mecz, który zdecyduje o awansie na Mistrzostwa Świata w Katarze i ma się odbyć 29 marca na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon