Walentynki w Chorzowie – Stadion Śląski, Elka czy Śląskie Wesołe Miasteczko?

Święto zakochanych już niebawem, a ciągle nie wiadomo gdzie je spędzić? W Chorzowie mamy kilka ciekawych propozycji – Walentynki na Stadionie Śląskim, Elce lub w Śląskim Wesołym Miasteczku.

Walentynki

Święto zakochanych z widokiem na murawę

Na Stadionie Śląskim zakochani mają dla siebie aż trzy dni! Między 14 a 16 lutego można zaprosić swoją ukochaną lub swojego ukochanego na elegancką kolację w ekskluzywnej loży VIP z niepowtarzalnym widokiem na murawę Kotła Czarownic.

- Zmysłowe dania dla niej i specjalne menu dla niego zarówno w wersjach klasycznych, jak i wegetariańskich – a wszystko to z możliwością dostosowania do upodobań pary, specjalnie przygotowany stolik w romantycznej aranżacji oraz obsługa na najwyższym poziomie – zachęca Stadion Ślaski na swojej stronie internetowej.

Walentynkowa przejażdżka nad ziemią

Wyjątkowe Walentynki można spędzić także na kultowej Elce. To będzie nie tylko romantyczne przejażdżka – dla zakochanych przygotowano także gorącą czekoladę oraz inne niespodzianki.

– W elektronicznym panelu naszego sklepu, każdy chętny kupuje konkretną godzinę przejazdu i zamawia ją w systemie. Jest to nietypowa forma spędzenia święta zakochanych. Biorąc pod uwagę zainteresowanie z lat ubiegłych, radzimy się spieszyć – mówi Patrycja Adarczyk z Parku Śląskiego.

Atrakcje dla par w Śląskim Wesołym Miasteczku

Na ten niezapomniany wieczór w Chorzowie zaprasza także Legendia, czyli Śląskie Wesołe Miasteczko, a tam czeka romantyczna przejażdżka i wyśmienita kolacja.

- W tym dniu Legendia Flower zatrzyma się na wysokości 40 m, aby uchwycić tą wyjątkową chwilę na dłużej! - zapewnia Legendia na swojej stronie internetowej.

Na wszystkie te atrakcje bilety można rezerwować już teraz. Szczegóły znajdziecie na stronach internetowych Stadionu Śląskiego, Parku Śląskiego i Legendii.

fot. Pixabay

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon