Walentynki 2022 w Parku Śląskim. Romantyczna przejażdżka Elką i kolacja na Stadionie Śląskim

W tym roku Walentynki w Parku Śląskim będą trwały aż cztery dni – od 11 do 14 lutego. Można się wybrać na romantyczną przejażdżkę „Elką”, zjeść kolację w loży VIP na Stadionie Śląskim lub pojeździć na łyżwach w rytmie disco.

fot. FB/Park Śląski
Elka Walentynki

Walentynki 2022 stratują w Parku Śląskim już w piątek, 11 lutego. Tego dnia zakochani mogą założyć łyżwy i pojeździć w rytmie disco. Taka zabawa szykuje się od godz. 16.00 do 20.00 na parkowym lodowisku przy Stadionie Śląskim. W sobotę i niedzielę (12 i 13 lutego) można się wybrać na romantyczną przejażdżkę Kolejką Linową „Elka”, która będzie czynna w godzinach 10.00 – 18.00.

- Nastrojowa muzyka, ozdobione gondole, podświetlone na czerwono stacje „Elki”, wszechobecne dmuchane balony i słodki poczęstunek – zachęcają w Parku Śląskim.

Najciekawsze czeka jednak w Dzień Zakochanych. W poniedziałek, 14 lutego, specjalną ofertę przygotował Park Śląski wspólnie ze Stadionem Śląskim. To romantyczna godzinna przejażdżka „Elką” zakończona wykwintną kolacją w loży VIP z widokiem na murawę stadionu.

- Każda z par otrzyma niespodziankę w formie walentynkowego gadżetu, gorącą czekoladę oraz słodki upominek. Dla upamiętnienia tych przyjemnych chwil, profesjonalny fotograf każdej parze zrobi pamiątkowe zdjęcie w specjalnie przygotowanej ramce. Całość będzie dopełniona romantyczną muzyką, dekoracjami walentynkowymi oraz klimatycznym oświetleniem na każdej ze stacji – wyliczają na Stadionie Śląskim.

Walentynkowa kolacja na Stadionie Śląskim w wersji klasycznej lub wegańskiej

Z kolei kolacja będzie dostosowana do kulinarnych upodobań pary – w wersji klasycznej lub wegańskiej. Serwowane będą m.in. takie specjały jak: polędwiczka w trzech smakach czy pieczarka Portobello faszerowana pesto z suszonych pomidorów i ratatouille. Na słodko beza z kremem waniliowym na leśnym mchu, a w wersji wegańskiej – mus truskawkowy na piance w towarzystwie świeżych owoców. Kolacja razem z przejażdżką kosztuje 349 zł.

Można także wybrać się jedynie na kolację na Stadionie Śląskim (za 249 zł) lub tylko na romantyczną, godzinną przejażdżkę „Elką” (za 100 zł). Kolejka, 14 lutego 2022 r., będzie kursowała w godzinach 16.00 – 20.00, a zakochani mogą liczyć na upominek, gorącą czekoladę i pamiątkowe zdjęcia.

Liczba miejsc na walentynkową kolację i przejazdy „Elką” jest ograniczona. Pakiety można wykupić na stronie www.sklep.parkslaski.pl. Zapisy przyjmowane są też pod nr tel. 500 006 415 lub bezpośrednio w recepcji budynku dyrekcji stadionu (od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 23.00, a w soboty i niedziele od 9.00 do – 21.00).

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon