Wakacyjne wyścigi dla dzieci i dorosłych!

Jeden z najlepszych torów kartingowych w Europie wraz ze startem wakacji wydłuża godziny otwarcia! Sprawdź jakie atrakcje czekają na Ciebie na torze E1GOKART w Chorzowie.

Tor w Chorzowie wyróżnia się na tle konkurencji w całej Europie. Od pierwszych dni otwarcia obiektu na spragnionych wyścigowych emocji czeka aż 630 m toru na dwóch poziomach, asfaltowa nawierzchnia, gokarty czołowego światowego producenta SodiKart, profesjonalny system band XtremeBarriers, który zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz ekologiczne paliwo, które jest bezwonne i nie oddziaływuje negatywnie na zdrowie użytkowników toru.

Do dyspozycji klientów oddane jest 38 gokartów. Gokarty juniorskie dostosowane są dla osób od 135 cm wzrostu, a gokarty seniorskie od 150 cm wzrostu. Dodatkową atrakcją są gokarty podwójne, w których pasażer może mieć nawet 115 cm wzrostu! Już niedługo na torze pojawią się również gokarty Sodi KidRacer, w których samodzielnie będą mogły jeździć dzieci od ok. 3 roku życia. Warto dodać, że najmniejsi będą korzystać z osobnego mniejszego toru pod okiem rodziców i dbającej o bezpieczeństwo obsługi toru.

Wakacyjne wyścigi dla dzieci i dorosłych!

Śląska Szkoła Kartingowa E1GOKART

W każdy poniedziałek na torze w Chorzowie od godziny 17:00 do 20:00 odbywa się Śląska Szkoła Kartingu E1GOKART. To wydarzenie skierowane jest dla dzieci i młodzieży. Szkółka prowadzona jest przez doświadczonego trenera, który ma świetne podejście do dzieci i młodzieży. Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach dla początkujących jak i zaawansowanych. Zajęcia Śląskiej Szkoły Kartingowej E1GOKART to bardzo często początek motoryzacyjnej pasji u wielu uczestników!

Wakacyjne wyścigi dla dzieci i dorosłych!

Wyścigi dla każdego - Śląska Liga Kartingowa

Nowoczesny obiekt, doskonała atmosfera, wysoki standard obsługi klienta oraz ogromne doświadczenie w organizacji zawodów i eventów to wizytówka toru w Chorzowie. Śląska Liga Kartingowa w swojej kolejnej odsłonie zanotowała rekordową frekwencję w skali kraju! Zawody z tak dużą stawką kierowców są gratką dla samych uczestników, ponieważ są gwarancją wysokiego poziomu rywalizacji, zarówno w gronie profesjonalistów jak i wśród amatorów.

W okresie wakacyjnym tor w Chorzowie przygotował Wakacyjną Ligę Kartingową, która będzie składać się z czterech rund: 12 i 26 lipca oraz 9 i 23 sierpnia. Nie ma obowiązku startowania w całej serii zawodów, a zawody skierowane są dla każdego - zarówno amatorzy jak i profesjonaliści znajdą godnych rywali!

Atrakcje dla każdego codziennie od 11:00

W okresie wakacyjnym tor otwierany będzie codziennie od godziny 11:00. Warto również dodać, że tor posiada internetowy system rezerwacji, co pozwala sprawdzić obłożenie toru oraz lepiej zaplanować wizytę na torze. Rezerwacji online https://rezerwacje.e1gokart.pl można dokonać w ciągu 2-3 minut, nawet z telefonu.

W mediach społecznościowych E1GOKART Chorzów regularnie publikowane są konkursy, w których można wygrać darmowe przejazdy i promocyjne oferty, warto więc śledzić profile toru.
LINK DO STRONY https://chorzow.e1gokart.pl/
LINK DO FACEBOOKA https://www.facebook.com/karti...

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon