Wakacyjne turnieje w Chorzowie. Plażówka, streetball i tenis

Wakacje w Chorzowie można spędzić na sportowo. Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu organizuje trzy wakacyjne turnieje.

fot. FB/MORiS Chorzów
Chorzów turniej plażówki

Wakacyjny Turniej Tenisa Ziemnego Amatorów

Jako pierwszy rozegrany będzie Wakacyjny Turniej Tenisa Ziemnego Amatorów. Sportową imprezę zaplanowano na sobotę, 30 lipca 2022 r., na kortach przy ul. Filarowej w Chorzowie. Początek o godz. 9.00. Wpisowe to 15 zł od osoby, a zapisy trwają na stronie internetowej chorzowskiego MORiS-u.

- Gramy w kategorii open, a system rozgrywek zostanie ustalony po zamknięciu listy zgłoszeń. Dla najlepszych tenisistów przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody – zapewniają organizatorzy.

Wakacyjny Turniej Plażówki

Skoro mamy wakacje, to musi być siatkówka plażowa. Turniej plażówki zaplanowano na Orliku przy ul. Kościuszki w Chorzowie. Rozpocznie się w sobotę, 6 sierpnia 2022 r., o godz. 8.30. Wpisowe to 30 zł za zespół, a w turnieju mogą wziąć udział zawodnicy od 16. roku życia. Zapisy trwają na stronie internetowej chorzowskiego MORiS-u

- Do zdobycia atrakcyjne nagrody oraz pamiątkowe statuetki! Z pewnością rozgrywkom będzie towarzyszyć wiele emocji i sportowa rywalizacja – zaznaczają w MORiS-ie.

Wakacyjny Turniej Streetballa

Swoje grono wielbicieli w Chorzowie ma także uliczna koszykówka. Wakacyjny Turniej Streetballa odbędzie się także w sobotę, 6 sierpnia 2022 r., na Orliku przy ul. Kościuszki w Chorzowie. W turnieju może wziąć udział maksymalnie 16 drużyn, a wszyscy zawodnicy muszą mieć ukończony 16. rok życia.

- Dla najlepszych drużyn przygotowaliśmy oczywiście pamiątkowe statuetki i nagrody – podkreślają organizatorzy turnieju.

Turniej rozgrywany będzie w systemie 3x3. Zapisy trwają do 4 sierpnia na stronie MORiS-u, a wpisowe to 30 zł za drużynę.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon