W weekend „Szturm Śląski”. Ekstremalny bieg z przeszkodami na Stadionie Śląskim

Kilkadziesiąt przeszkód i ponad dwa tysiące schodów do pokonania w dzień lub nocą. W najbliższy weekend, 7 i 8 października 2023 r., na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się V edycja „Szturmu Śląskiego”.

fot. Stadion Śląski
W weekend Szturm Śląski Ekstremalny bieg z przeszkodami na Stadionie Śląskim

W tym roku organizatorzy „Szturmu Śląskiego” przygotowali niespodziankę. Poza głównym biegiem zaplanowano także bieg nocny (w sobotę, 7 października 2023 r.) Trasa będzie nieco krótsza i liczyć będzie około 5 km. Przygotowano także około 20 przeszkód. W tej formule dostępna będzie tylko fala OPEN.

- Na mecie, która zlokalizowana jest na płycie Stadionu Śląskiego będzie czekał wyjątkowy medal - stworzony specjalnie na nocną edycję biegu – informują organizatorzy.

„Szturm Śląski” - ponad 20 przeszkód i 2 tys. schodów

Bieg główny odbędzie się w niedzielę, 8 października 2023 r. w dotychczasowej formie. Na uczestników czeka ponad 6 km trasy biegnącej przez Stadion Śląski i Park Śląski. Do tego ponad 20 przeszkód i ponad 2 tys. schodów do pokonania.

- Znajdziecie tam zarówno fale ELITE (system opaskowy) jak i falę OPEN. W obu kategoriach nagradzane będą także najlepsze drużyny - niezmiennie w zespole musi być minimum jedna kobieta – dodają organizatorzy.

Zaplanowano także bieg dla dzieci i dodatkowo falę FAMILY.

W śląskim zoo wykluły się dwa pingwiny Teraz trzeba ustalić ich płeć

Może Cię zainteresować:

W śląskim zoo wykluły się dwa pingwiny. Teraz trzeba ustalić ich płeć

Autor: Maciej Poloczek

26/09/2023

Kolejne osiedlowe boisko w Chorzowie zostało wyremontowane

Może Cię zainteresować:

Kolejne osiedlowe boisko w Chorzowie zostało wyremontowane

Autor: Redakcja

22/09/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon