W Parku Śląskim odbędzie się jesienna edycja Kiermaszu Kwiatowego

Parkowy Kiermasz Kwiatowy wiosną cieszył się dużym zainteresowaniem, więc w Parku Śląskim odbędzie się także edycja jesienna. Tym razem wydarzenie odbędzie się przy Ścianach Mozaikowych obok hali Kapelusz.

Parkowy Kiermasz Kwiatowy

Parkowy Kiermasz Kwiatowy, pod różnymi nazwami, organizowany jest w Parku Śląskim od ponad 60 lat. Co roku odbywa się przynajmniej jedna edycja, ale zwykle są to dwie. Tak będzie i w tym roku.

- Wiosenna edycja Kiermaszu odbyła się w tym roku w Maju i spotkała się z dużym entuzjazmem i zainteresowaniem zarówno wystawców jak i lokalnych miłośników roślin, w związku z tym decyzja o zorganizowaniu drugiej edycji zapadła jeszcze w czasie trwania edycji wiosennej – informują przedstawiciele Parku Śląskiego.

Parkowy Kiermasz Kwiatowy. Edycja jesienna, 24 - 26 września 2021

Jesienna edycja Parkowego Kiermaszu Kwiatowego potrwa trzy dni od 24 do 26 września 2021 r. Tym razem wydarzenie będzie się odbywać przy odnowionych Ścianach Mozaikowych (tzw. Ścianach Płaczu) obok hali Kapelusz. Jak informują przedstawiciele Parku Śląskiego szczegółowy harmonogram imprezy jest w przygotowaniu i wkrótce zostanie opublikowany.

Wystawcy zainteresowani udziałem w kiermaszu kwiatowym mogą się już zgłaszać do Parku Śląskiego. Mile widziani są producenci roślin lub właściciele szkółek, sprzedawcy nasion lub sadzonek, producenci sprzętu ogrodowego lub mebli ogrodowych oraz właściciele kwiaciarni lub sklepu ogrodniczego. Chętni mogą się zgłaszać mailowo na adres: marketing@parkslaski.pl lub bartosz.bujnowski@parkslaski.pl.

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon