W Leśniczówce odbędzie się koncert Nocnego Kochanka. Lokal obchodzi okrągłe urodziny

Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe obchodzi w tym roku swoje okrągłe 40. urodziny. Z tej okazji w lokalu odbędzie się kilka koncertów heavy metalowców. Gwiazdą wieczoru 3 czerwca 2023 roku będzie Nocny Kochanek.

FB Nocny Kochanek
Nocny Kochanek wystąpi w Leśniczówce

40. urodziny Leśniczówki Rock'n'Roll Cafe - repertuar

To już czterdzieste urodziny Leśniczówki Rock'n'Roll Cafe, która mieści się w Parku Śląskim. Z tej okazji lokal postanowił zorganizować szereg ciekawych koncertów heavy metalowców.

- Tak, Leśniczówka obchodzi swoje 40-te urodziny! Bawimy się tylko grubo! Zdrajcy Metalu wracają do Leśniczówki. Chłopaki z Nocnego Kochanka za nic w świecie nie przegapili by srogiej balangi z okazji 40-lecia działalności artystycznej klubu Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe. Na Letniej Scenie nie zabraknie show i soczystych heavy metalowych riffów - informują organizatorzy wydarzenia.

Swoje 40. urodziny 3 czerwca będzie obchodził także zespół Turbo, który został założony w styczniu 1980 roku w Poznaniu przez basistę Henryka Tomczaka. Koncert formacji odbędzie się o godzinie 19.30. Natomiast wydarzenie rozpocznie występ zespołu Burdelszaft. Następnie Harleyem na scenę zajedzie Scream Maker i zapoda ciężkie metalowe riffy.

Harmonogram 40. urodzin Leśniczówki:

  • 16:30 Bramka
  • 17:20 Burdelszaft
  • 18:20 Scream Maker
  • 19:30 Turbo
  • 21:30 Nocny Kochanek

Bilety są dostępne na stronie internetowej, natomiast w dniu imprezy wejściówki będzie można nabyć na bramce Leśniczówki. Więcej informacji jest dostępnych na stronie wydarzenia.

Legion 501

Może Cię zainteresować:

Pierwszy Cosmicon w Planetarium Śląskim, a w Leśniczówce konwent „Stary Świat”

Autor: Maciej Poloczek

11/04/2023

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon