Urząd Miasta Chorzów z tytułem „Przyjazny Urząd 2022”

Chorzowski Urząd Miasta otrzymał certyfikat „Przyjazny Urząd 2022” przyznawany przez Quality Institute z Katowic. Znalazł się wśród blisko czterdziesty urzędów z całego kraju wyróżnionych w 7. edycji konkursu.

fot. przyjazny-urzad.org
Urząd Miasta Chorzów Przyjazny Urząd 2022

Certyfikat „Przyjazny Urząd” – jak tłumaczą organizatorzy konkursu - wyróżnia i promuje instytucje, które na pierwszym miejscu stawiają jakość w relacjach z klientem (interesantem), wysoką kulturę pracy, nowoczesne zarządzanie publiczne, profesjonalizm i rzetelność w podejściu do świadczenia usług dla obywateli. W tym roku kapituła konkursu wyróżniła w ten sposób m.in. Urząd Miasta Chorzów

- Dostrzeżono m.in. nasze starania o sprawną i bezpieczną obsługę mieszkańców podczas pandemii oraz wprowadzenie narzędzi informatycznych pozwalających uprościć i przyspieszyć wiele urzędowych procedur. Dziękujemy i obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach – zapewniają w chorzowskim magistracie.

Godło „Przyjazny Urząd” przyznaje Kapituła złożona z ekspertów i praktyków administracji publicznej, specjalizujących się naukowo lub zawodowo w problematyce administracji publicznej i zarządzania jakością.

Urząd Miasta Chorzów został wyróżniony także statuetką „Diament Odpowiedzialności Społecznej”, którą otrzymały także: Urząd Miasta Czeladź, Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim oraz Urząd Miasta i Gminy w Myślenicach. Certyfikat „Przyjazny Urząd 2022” otrzymały także dwa inne urzędy z woj. śląskiego – Urząd Miasta Czeladź oraz Urząd Miejski w Zabrzu.

Przyjazny Urząd 2022
Przyjazny Urząd 2022. fot. UM Chorzów

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Drzwi klucze

Nabór wniosków w programie „Mieszkanie dla Młodych Rodzin”

Chorzów Stare Osiedle

Będą podwyżki? Weryfikacja dochodów najemców mieszkań

Chorzów zoo wydra

Wydra Peri wróciła na wybieg chorzowskiego zoo

Chorzow rynek urzad miasta

Umów wizytę online. Internetowa rezerwacja w...

Wielkanoc jajka

Wielkanoc 2021: Jarmark online w Chorzowie

Pismo swiete

Chorzów: Ile kosztują lekcje religii? To spora...

Chorzow lodowisko

Chorzów: Lodowisko na Rynku znów ruszy?