Urząd Miasta Chorzów z tytułem „Przyjazny Urząd 2022”

Chorzowski Urząd Miasta otrzymał certyfikat „Przyjazny Urząd 2022” przyznawany przez Quality Institute z Katowic. Znalazł się wśród blisko czterdziesty urzędów z całego kraju wyróżnionych w 7. edycji konkursu.

fot. przyjazny-urzad.org
Urząd Miasta Chorzów Przyjazny Urząd 2022

Certyfikat „Przyjazny Urząd” – jak tłumaczą organizatorzy konkursu - wyróżnia i promuje instytucje, które na pierwszym miejscu stawiają jakość w relacjach z klientem (interesantem), wysoką kulturę pracy, nowoczesne zarządzanie publiczne, profesjonalizm i rzetelność w podejściu do świadczenia usług dla obywateli. W tym roku kapituła konkursu wyróżniła w ten sposób m.in. Urząd Miasta Chorzów

- Dostrzeżono m.in. nasze starania o sprawną i bezpieczną obsługę mieszkańców podczas pandemii oraz wprowadzenie narzędzi informatycznych pozwalających uprościć i przyspieszyć wiele urzędowych procedur. Dziękujemy i obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach – zapewniają w chorzowskim magistracie.

Godło „Przyjazny Urząd” przyznaje Kapituła złożona z ekspertów i praktyków administracji publicznej, specjalizujących się naukowo lub zawodowo w problematyce administracji publicznej i zarządzania jakością.

Urząd Miasta Chorzów został wyróżniony także statuetką „Diament Odpowiedzialności Społecznej”, którą otrzymały także: Urząd Miasta Czeladź, Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim oraz Urząd Miasta i Gminy w Myślenicach. Certyfikat „Przyjazny Urząd 2022” otrzymały także dwa inne urzędy z woj. śląskiego – Urząd Miasta Czeladź oraz Urząd Miejski w Zabrzu.

Przyjazny Urząd 2022
Przyjazny Urząd 2022. fot. UM Chorzów

Subskrybuj chorzowski.pl

google news icon

czytaj więcej:

Chorzów Urząd Miasta

Profil zaufany w Urzędzie Miasta Chorzów

Chorzów transport darów do Tarnopola

Transport darów z Chorzowa dotarł do ukraińskiego Tarnopola

Tłumacz języka migowego

Tłumacz języka migowego w Urzędzie Miasta Chorzów

Szczepionka przeciwko grypie

Program szczepień przeciwko grypie dla osób 60+ zawieszony?

Laptop

Zbiórka używanego sprzętu komputerowego w Chorzowie

Andzej kotala briefing

Prezydent Kotala: Akcja CBŚP w Chorzowie to...

Wiadukt

Kolejne utrudnienia na ul. 3 Maja w Chorzowie